Prawie 50% Amerykanów chciałoby podróżować w kosmos, ale tylko 19% wydałoby na to 100 000 USD, zgodnie z ankietą ValuePenguin.com.

Nowy JorkI 14 października 2021 /PRNewswire/ — Ponieważ podróże kosmiczne i turystyka kosmiczna wciąż trafiają na nagłówki gazet, a coraz więcej cywilów walczy o miejsca podczas następnego startu, wielu Amerykanów ma silne odczucia związane z podróżą w kosmos.

Według ankiety przeprowadzonej przez ValuePenguin wśród ponad 2000 konsumentów, prawie połowa z nich chce udać się w kosmos, a niektórzy mogą się z tego powodu zadłużyć; Jednak inni uważają, że turystyka kosmiczna może nie być etyczna.

Wyniki główne:

  • 49% Amerykanów chce podróżować w kosmos. Mężczyźni są bardziej zainteresowani podróżami kosmicznymi niż kobiety (56% vs. 44%), natomiast zainteresowanie turystyką kosmiczną spada wraz z wiekiem (63% Gen Zers vs. 38% Baby Boomers).
  • 28% mężczyzn i generała Zersa wybrałoby darmowy lot w kosmos zamiast bez długów. Spośród wszystkich konsumentów 23% wybrało podróż w kosmos zamiast możliwości wyjścia z długów.
  • Reality Check: Wśród konsumentów, którzy chcą podróżować w kosmos, straci tylko 19% 100 000 $ lub więcej, aby to osiągnąć – A nawet to może nie wystarczyć. Miejsca na statku SpaceShipT należącym do Virgin Galactic mają rozpocząć się od ogromnych stawek 250 000 $ dla jednej osoby.
  • 60% Amerykanów zgadza się, że podróże kosmiczne powinny być dostępne dla każdego, nie tylko dla tych, których na to stać. Podobnie, 41% nie uważa, że ​​miliarderzy powinni wydawać dużo pieniędzy na podróże kosmiczne.
  • Około 1 na 4 (24%) nie uważa turystyki kosmicznej za etyczną. Na przykład niektórzy naukowcy obawiają się, że częste podróże kosmiczne mogą ustąpić miejsca zmianom klimatycznym, szkodząc środowisku poprzez wyższe emisje na pasażera, a także sadzę z rakiet.

Zobacz pełny raport: https://www.valuepenguin.com/travel/americans-space-travel

O ValuePenguin.com: ValuePenguin.com, część LendingTree (NASDAQ: Drzewo) to witryna poświęcona finansom osobistym, która przeprowadza szczegółowe badania i udostępnia obiektywne analizy, które pomagają klientom w podejmowaniu najlepszych decyzji finansowych. ValuePenguin koncentruje się na wartości, oceniając, czy zwrot określonej decyzji jest wart kosztów lub ryzyka związanego z tą opcją i jak to się układa z innymi możliwymi opcjami, jakie mogą mieć. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową www.valuepenguin.comPolub naszą stronę na Facebooku lub śledź nas na Twitterze @ValuePenguin.

READ  Rocket Lab dostarczy wiele rakiet do Varda Space Industries

Kontakt z mediami:
Nadia Gonzalez
[email protected]

ŹRÓDŁO ValuePenguin.com

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top