Podsumowanie The Conners: Sezon 4 Odcinek 4 – Ślub Dana i Louise

Louise Goldofsky jest oficjalnie jedną z Conners.

Długoletnia dziewczyna Dana (od pierwszego sezonu grana przez powracającą gościnnie gwiazdę Katey Sagal) poślubiła robotniczą rodzinę podczas środowego odcinka komedii ABC, w którym niebezpieczny huragan uderzył w kościół i prawie wykoleił postępowanie. Ale Jackie, która wcześniej została wyświęcona przez Internet, była w stanie wkroczyć do ministra i zarządzać niespokojnymi ceremoniami.

Wesela również połączyły byłych Bena i Darlene, którzy nie spędzali dużo czasu w tym samym pokoju, odkąd Ben zerwał w premierze czwartego sezonu. rzeczy są równe jeszcze Zawstydzający był fakt, że Darlene zadzwoniła do Jeffa, aby ją (platoniczny) plus jeden. Dodatkowe dodatki obejmowały nowego przyjaciela Harrisa, Aldo (w tej roli John Goodman Ważne kamienie szlachetne Costar Tony Cavalero) i przyjaciel Becky z Mickey Benefits (więcej o tym związku) Tutaj).

Poniżej producentów wykonawczych Bruce Helford I Dave Kaplan Pomyśl o trudnej podróży Dana do ołtarza, a także o tym, co dzieje się z nowo poślubionym Danem i Louise oraz świadomym rozdzieleniem Bena i Darlene.

TVLINE | Żadne z was nie było przywiązane do oryginalnej Roseanne odpowiednio do sezonów 5 i 10, więc nie przypuszczam, że The Hurricane był hołdem dla odcinka 1 sezonu „Toto, nie jesteśmy już w Kansas”?
Helford | Właściwie nie. Podjęliśmy decyzję dotyczącą tornada, a potem ktoś w pokoju scenarzystów powiedział do nas: „Wiesz, był odcinek o tornado”, a mój komentarz brzmiał: „Cóż, jestem z Chicago i jest więcej niż jeden huragan w twoim życiu.” Spotkałem się z wieloma huraganami. Niektóre z tego były również oparte na tym, kiedy byłem dzieckiem i mieliśmy swoją własną bar micwę. Miało to miejsce podczas jednej z najgorszych burz lodowych w historii Chicago. W drodze do synagogi zderzyliśmy się z trzema zaparkowanymi samochodami, podczas gdy mój ojciec spacerował, próbując się tam dostać…
Kaplan | Nie sądziliśmy, że w tym momencie Dan miałby mieć wesele, więc zamiast tego wybraliśmy się na przyjęcie weselne. [Laughs]

TVLINE | Porozmawiaj ze mną o tym, żeby nie robić tego jako epizodu ślubu, a bardziej jako epizodu klęski żywiołowej…
Kaplan | Nie poczujesz się jak tradycyjna obrączka Conners. [Laughs] Wiele rzeczy w życiu Connersa jest burzliwych, więc sensowne było, że odbędzie się też hałaśliwy ślub… Wiele z tego, o co chodzi w Conners, to wytrwałość. Wydać im trudny ślub i zobaczyć, jak wytrwają i szukają szczęścia wśród dosłownych gruzów, które do nas przemawiały.
Helford | Stworzyło to wspaniałe środowisko i zrobiło miejsce na pewne napięcie. Powiedzieliśmy: „Każdy, kto ogląda, wie, że się pobiera, więc czy możemy się trochę zabawić po drodze?” Dało nam to więcej ruchu i było o wiele więcej szaleństw – Ben, Darlene, Becky i jej skrupulatność – że poczuliśmy się jak burza w czasie burzy.

READ  Planowany jest spin-off Star Lord T'Challa

TVLINE | Było kilku potencjalnych uczestników, którzy nie mogli wziąć udziału z powodu burzy. Żaden z nich nie został nazwany, ale pomyślałem o Bev i Edie Jr. Crystal, żona DJ Geeny i przyjaciele Dan Chuck i Dwight – wszystkie postacie, które pojawiły się przez pierwsze trzy sezony Conners. Czy była to część decyzji o huraganie, aby przezwyciężyć przeszkody w harmonogramie i protokoły COVID?
Helford | Były dwie rzeczy: po pierwsze, dostępność aktorów. Na przykład James Pickens Jr ma bardzo ścisły harmonogram instynkt anatomiaTeraz Estelle Parsons bardzo trudno jest podróżować, więc to wszystko było w ogniu dyskusji… Tych ludzi mogło być dużo, ale nie byli dostępni. Pamiętaliśmy też, że nie chcieliśmy tłoczyć się na scenie podczas COVID.

TVLINE | Po wielu odniesieniach do postaci Roseanne Conner w przededniu ślubu – „Dan i Roseanne zrobili rzeczy stąd‘ lub ‘Dan i Roseanne pobrali się’ z tej drogiCzy rozmawiałeś o możliwości bycia rozpoznanym w tym odcinku?
The Conners 4x04 – Louise, Dan, JackieKaplan | To był wielki temat dyskusji w pokoju pisarzy, o tym, jaka część tej dyskusji jest [in these early Season 4 episodes]. Dbaliśmy o to przez cały pierwszy sezon, po tym, jak postać nie była już w serialu, i nigdy nie wahaliśmy się rozmawiać o wpływie Roseanne Conner na rodzinę. Dan miał trudności z poradzeniem sobie z jej śmiercią i pójściem dalej, a my czuliśmy, że byliśmy tam bardzo skrupulatni i bardzo szanowaliśmy osobowość Roseanne i uczucia Dana.
Helford | A tak przy okazji, nie skończyliśmy o tym dyskutować. Są rzeczy, które wychodzą na jaw, kiedy Louise przenosi się do domu, które pasują i czują się prawdziwe.

TVLINE | Wcześniej długo rozmawialiśmy o decyzji, by powoli spalić Dana i Louise, io tym, jak to się ma do pragnienia Goodmana, by zwolnić tempo, uhonorując to, co mieli Dan i Roseanne. Miałem to na myśli, kiedy oglądałem tę ostatnią scenę, w której Dan przytula Louise i po raz pierwszy nazywa ją „Panią Conner”. Ta dwójka zdecydowanie przeszła długą drogę i wydaje się, że Goodman naprawdę cieszy się teraz graniem w ten związek.
Helford | Tak… ma świetne relacje z Katie. Scena, w której Dan mówi, jak poprawiłaś jego życie, a Louise mówi coś w stylu: „Zadzwonię do ciebie moim mężem i lubię to mówić”, czuję się tak zrelaksowana za każdym razem, gdy to włączamy scena, ponieważ chemia jest tak dobra. Stali się dobrymi przyjaciółmi na scenie i spędzali razem czas, aż stało się to bardzo realne. To wiele mówi o tym występie. Jest bardzo naturalny i bardzo delikatny.

READ  Christina Hack przedstawia swojego nowego chłopaka, Joshuę Hall

The Conners 4x04 – Dan i Louise są małżeństwemTVLINE | Teraz, gdy Dan i Louise są uzależnieni, jakie historie będą dla nich powstawać – nie tylko jako para nowożeńców, ale jako nowożeńcy w pewnym wieku?
Kaplan | Mamy nadchodzący odcinek, w którym zastanawia się, co to znaczy porzucić przeszłość i przenieść się w przyszłość. Dla Louise jest to naturalne, ale w niektórych miejscach wciąż jest dla niego trudne.
Helford | Dojdziemy do tego od razu, ponieważ będzie mieszkać w domu Connera, który jest również jej domem, i są pewne rzeczy, które dzieją się, gdy dołącza do życia, na przykład: „Co robimy z meblami?”
Kaplan | Jak powiedziałem, są w pewnym wieku. Co się dzieje, gdy żyjesz pełnią życia, a teraz próbujesz rozpocząć nowe?

TVLINE | Louise podniosła fakt, że mają bardzo Pełen dom. Czy to stanie się problemem?
Helford | Tak! Ten dom jest zatłoczony! I nie zazdroszczę Louise, która się wprowadza. Masz syna i córkę na dole, masz córkę na górze i jej dwoje dzieci mieszkających w sypialni, Jackie Wygląda na to że Mieszka tam, chociaż tam nie mieszka, bo nie istnieje… W scenie ślubu Ben określa dom jako „schronisko dla psów”, ponieważ mieszka tam tak wielu ludzi. [Laughs]

The Conners 4x04 - Zdjęcie ślubne rodziny Dana i LouiseTVLINE | Dziwię się, że Dan nie pomyślał teraz o wybudowaniu mieszkania nad garażem!
Helford | Właściwie o tym rozmawialiśmy, ale nie chcieliśmy stracić garażu. Żartujemy, że ciągle dodajemy pokoje na piętrze, w których ludzie mogą mieszkać.

TVLINE | Kiedy Jeff został przedstawiony po raz pierwszy, myślałem, że tworzysz kolejny trójkąt miłosny w jego kontekście Darlene, Ben i David, ale tak się nie stało. W rzeczywistości Jeff wydaje się być najdalszy od swoich zainteresowań miłosnych…
Helford | Nie sądzę, żeby Darlene kiedykolwiek wybrała faceta takiego jak Jeff. po, po Strata Molly, kiedy przechodziła przez kryzys, czując, że potrzebuje więcej życia, Jeff był mężczyzną… który żył każdą chwilą. Podróżował i brał pracę tylko po to, by przejść do następnego, więc wydawał się być zabawnym towarzyszem podróży lub kimś, z kim można spędzać czas. Kochamy Briana Austina Greena, ale nigdy nie miał być poważnym zainteresowaniem miłosnym.
The Conners 4x04 – Ben, Darlene i JeffKaplan | Jeff był ubocznym uszkodzeniem relacji między Darlene i Benem.

READ  Anthony Mackie w filmie Twisted Metal dla Deadpool

TVLINE | Teraz, kiedy Darlene i Ben rozmawiają, gdzie jest ich związek?
Kaplan | Tym, co jeszcze bardziej komplikuje ten sezon, jest to, że Ben jest częścią rodziny Connerów. Powiedzielibyśmy, że Conners są jak mafia: Kiedy już jesteś, jesteś taki w. Nie wychodzisz. i ben w, ma relacje ze wszystkimi – pracuje z Danem, jest blisko Becky, jest super przyjacielski z Markiem – a teraz Darlene staje przed pomysłem “jak mieszkasz w pobliżu kogoś, kto złamał ci serce?” To niesprawiedliwe, że reszta Connorów próbuje wykluczyć Bena ze swojego życia, a Darlene o tym wie, więc musi wymyślić, jak przejść dalej, gdy jesteś w pokoju z kimś, o kim myślałeś, że zamierzasz spędzić resztę twojego życia, a teraz wiesz, że tak się nie stanie. Będzie to dla nas podstawą wielu historii i rozwoju nowej relacji między Benem i Darlene w trakcie sezonu. To skomplikowane, ale właśnie dlatego jest tak interesujące i interesujące.

Koners 4x04TVLINE | Harris sprytnie przedstawił Darlene jej starszemu chłopakowi Aldo na weselu, więc nie mogła zrobić sceny. Jak Darlene zareaguje na tę relację w miarę jej rozwoju?
Kaplan | Darlene jest w duchowej podróży, aby znaleźć dla siebie trochę spokoju, więc związek Aldo/Harris pojawia się w naprawdę złym momencie. Musi wymyślić, jak sobie z nią poradzić w sposób, który nie zniszczy jej związku z Harrisem.

Stopień Conners Obrączkę za pośrednictwem poniższej ankiety, a następnie zostaw komentarz z pełną recenzją.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top