Polska firma venture More Growth ma duże ambicje, pozyskując 5 milionów dolarów w rundzie pre-seed

Mój naturalny dziennikarski sceptycyzm często wkrada się, gdy słyszę w tym samym zdaniu słowa „budowniczy przedsięwzięć” i „pre-seed”. Strona internetowa Warszawy Dalszy rozwój Rodzi więcej pytań niż odpowiada, a zgodnie z deklaracją firmy ich celem jest „tworzenie produktów i marek, które pomagają ludziom dbać o najważniejsze aspekty ich życia, ulepszać je, a tym samym osiągać rozwój osobisty” (jedna sekunda, Muszę iść dalej).

Jednak jej współzałożyciele występują jako prezesi Kuba KosiageDyrektor ds. Ludowych i Kulturalnych Piotrek Sosnowski I Ariel Finkelstein Nie tylko dmuchanie dymem. Zrobili to już wcześniej i jasne jest, że potrzebują świetnych copywriterów. Więcej na ten temat poniżej.

Koziej i Sosnowski są współzałożycielami Warszawy Molo, usługa wyszukiwania kariery, która pomagała przyszłym pracownikom tworzyć CV i udzielać porad zawodowych. W ciągu 6 lat przekształcili się z klasycznego startupu wbudowanego w garaż do dobrze prosperującej firmy zatrudniającej ponad 120 pracowników i używanej przez ponad 100 milionów ludzi w szczytowym momencie.

Ten szczyt był bardzo interesujący, w 2019 roku, oparty na San Juan POGRUBIENIE Usiadłem zauważyłem i podniosłem Zety.

Po ukończeniu biegu na BOLD (który można jedynie założyć, że jest częścią warunków umowy), Kuba i Piotrek wciąż nie kończą budowy. Tym razem, zamiast jednego, zdecydowali się pójść drogą konstruktorów przedsięwzięć i położyć ręce na wielu czołgach jednocześnie.

„W Zety zbudowaliśmy platformę, która służyła milionom ludzi szukających porad zawodowych. Teraz wykorzystujemy tę wiedzę, aby tworzyć produkty i usługi w innych branżach, które są równie ważne dla ludzi: rodzicielstwo, finanse osobiste i dobre samopoczucie, a wciąż są niedoceniane przez istniejące platformy internetowe” – wyjaśnił Kosij.

Uzupełniając zespół dołączają Piotrek i Kuba Ariel FinkelsteinKto jest mentorem Microsoft Accelerator (na wielu stanowiskach w zarządzie). Przynosi długi rekord Inwestycja anioła i budowanie firmy do biurka, fuzje i przejęcia oraz strategia będą miały wysoki wzrost.

READ  Nastolatek z Dublina Jacques Bazinski dołącza do Wisły Block, polskiego lidera lotów z Prai Wanderers

„Poznałem Kubę i Piotrka 6 lat temu, na początku pracy w Jetty. Byli młodzi i wciąż się uczyli, ale byli oddani, skoncentrowani i gotowi do ciągłego rozwoju. Kuba buduje silną, zorientowaną na SEO firmę SaaS, z którą pracowałem nad rozwojem i sprzedażą Zety. Zostaliśmy przyjaciółmi, potem współinwestorami, a teraz postanowiliśmy przenieść to na wyższy poziom. Działamy na tych samych zasadach i wartościach i postanowiliśmy stworzyć nową firmę w oparciu o naszą podstawową siłę w ruchu organicznym i chęć zbudowania czegoś większego z silnym i odnoszącym sukcesy zespołem założycieli – skomentował Finkelstein.

Ponownie, nie zamierzam mówić, że to wszystko sprośne, ale zgodnie z oświadczeniem firmy MoreGrowth, wykorzystują te fundusze, aby mocno inwestować w „ekspertów od treści i pisarzy, którzy specjalizują się w trzech obszarach zainteresowań. „Dodatkowo przepraszam, ale czy to nie jest stawianie wozu przed koniem, firma szuka inżynierów, projektantów produktów i managerów i czekaj na to…. „A specjaliści ds. marketingu (w tym outreach, digital PR i copywriting) opracują wszystkie produkty”.

Um.

Główny inwestor Inovo Venture Partners, Partner Michał Rokosz Wyjaśniając uzasadnienie transakcji: „Przyglądamy się Kubie i Piotrkowi od początku istnienia Jetty. Zaimponowali nam swoim nastawieniem i skupieniem, co zaowocowało niezwykłym tempem rozwoju. Kiedy dowiedzieliśmy się, że rozpoczynają zupełnie nowy biznes, byliśmy pewni, że chcemy zostać głównym inwestorem w ich rundzie finansowania. A Growth ma wszystko, czego szuka VC: silny zespół, który już udowodnił swoje umiejętności w zakresie budowania i skalowania biznesu, duży rynek i jeszcze większe ambicje.

Są duże ambicje i… wszystko inne.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top