Po odpadnięciu McDavida inny zespół Edmonton Oilers odniósł zwycięstwo 5:1 nad Vegas

Treść artykułu

Edmonton Oilers pozbawiony Connora McDavida nie mógł wyglądać gorzej w środowy wieczór, gdy całkowicie zdeklasował broniącego tytułu mistrza Pucharu Stanleya Vegas Golden Knights zwycięstwem 5:1.

W tym sezonie, w pełnym występie zespołowym, Edmonton dominował po obu stronach ataku, w bramce, w zespołach specjalnych i tak dalej.

Klub przekroczył barierę 100 punktów i zajął trzecie miejsceBadania i rozwój Sezon z rzędu, zbliżając się do lidera Pacyfiku, Vancouver, o 3 punkty.

Być może godne uwagi: Connor McDavid stał w drzwiach szatni i gratulował swoim kolegom z drużyny. dobra ocena.

Oto historia taśmy…

Oceny zawodników Edmonton Oilers

Kultowa gra Hokej ocenia wyniki graczy

Stuarta Skinnera. 7. Twardy przystanek w Howden o 1ulica. Marchessault i Mantha wyrzucili krążki. Zablokowane kopnięcie Amadeo było jego najlepszym uderzeniem w pierwszej połowie, ale jego koledzy z drużyny mieli lepsze szanse w drugiej połowie. Mocna interwencja po strzale Hague'a i wczesne odbicie w 2. minucieDrugi skrót. Zatrzymał Manthę podczas częściowej przerwy o 2:00Drugi skrót. Zatrzymał Eichela już przy pierwszym strzale i odbił się w 3. minucieBadania i rozwój. Zatrzymał 19 z 20 spotkań i miał niewielkie szanse na zdobycie bramki, którą oddał. Mimo że Skinner nie oddał zbyt wielu strzałów, był dziś najlepszym bramkarzem na lodzie i tylko to się liczy na koniec dnia.

Leona Draisaitla. 8. Przechwycenie strefy ofensywnej doprowadziło do celnego strzału Boucharda. Heyman wykorzystał świetną okazję w dalszej części pierwszej rundyulica. Pod koniec pierwszej zwrotki oddał strzał w dalszy słupek. Wczesny 2Drugi skrót Okres upałów na jego terenie doprowadził do długotrwałych ćwiczeń przeciwpożarowych w Vegas. Raz trafił potężnym backhandem przed timerem Nugenta-Hopkina, po czym Hyman trafił do bramki. Pokonał 3 obrońców niesamowitym podaniem, którego Nugent-Hopkins nie był w stanie całkowicie wyczerpać. Strzelił raz z rzutu karnego i było już 4:1. 3 trafienia. 56% przy wypłatach. Poprowadził klub w CF 5 na 5 przy wyniku 25-14, 64%.

Ryana Nugenta Hopkinsa. 8. Jeśli chodzi o zwycięstwo w pierwszej linii, które zawsze było najlepsze na lodzie, w porównaniu z jakimkolwiek przeciwnikiem, którego Vegas mogło na nich rzucić. A1ulica Strzał w nadgarstek z epoki wymusił ostrą prawą deskę, która została zablokowana przez Hilla. Wprowadził jednorazową interwencję w secie, co doprowadziło do porażki, która zapewniła Hymanowi zwycięstwo 3:0. Świetna okazja tuż przed fenomenalnym podaniem Lyonu. Słodka pasza dla Desharnaisa, który strzela wysoko. Kluczową asystą było po prostu piękne podanie na 4:0. Gra 2Drugi skrót gwiazda.

READ  Prezydent FIFA beszta krytyków mundialu i potępia europejską „hipokryzję” w kwestii praw

Zacha Hymana. 7. Niebezpieczny 1ulica Pięknie ustawione ujęcie z epoki autorstwa Draisaitla w pośpiechu. W tym samym momencie odwdzięczył się prawym skrzydłem, co doprowadziło do strzału Draisaitla. Ciężka praca wzdłuż muru rozpoczęła grę od serii 3:0, a następnie zakończyła ją odbiciem z około pięciu stóp. Jego 53Badania i rozwój. Dodatkowa pomoc przy wyniku 4-0. 4 strzały.

Siostra Darnell. 6. Strzał punktowy Pielęgniarka dostała 2Drugi skrót Pomoc przy 1-0. Gładkie podanie do Holloway’a i dobra okazja. 2 zagrał dobrze w obronie na swoim obszarze, w tym samym 2Drugi skrót Przesunięcie okresu. Trafił w środek pola z wynikiem 4:1. 3 trafienia. Wysoka stawka 5-2, 5 na 5.

Cody Sissy. 7. Solidny jak skała. W odpowiednim momencie uderzył w ścianę, a następnie wrzucił piłkę do siatki, która odbiła się i było już 1:0. Wysoka stawka 5 na 5 5-2.

Adama Henryka. 5. Podanie zza linii bramkowej dało Kane’owi pierwszorzędną szansę. Sprytne sprawdzenie przeszłości zapobiegło pośpiechowi szybko rozwijającego się dziwnego człowieka.

Evandera Kane’a. 6. Bezpośredni strzał ze szczytu siatki po doskonałym podaniu Henrique. Strzał na PP podczas wspinania się z ustami przed bramką. Prosto w twarz bramkarza przy stanie 4:0. 3 strzały, 2 trafienia.

Warrena Voegele. 5. Partycję D na dysku twardym do sieci już 2Drugi skrót. Bouchard nakarmiony dobrym strzałem punktowym.

Maciej Ekholm. 7. Strzelił gola na 2:0 wysoką i potężną haubicą po raz jedenastyy, wysoki zawód. Potężne podanie z przodu w ostatniej sekundzie podniosło kij Hollowaya. Pokonany 4-1. 4 strzały, +2. Oilers prowadzą D w CF 5 na 5 z wynikiem 21-15, 58%.

Evana Boucharda. 7. Narysuj 3Badania i rozwój Okres str. Część genialnego podania podań na 4:0. Zasłużył na kluczową asystę przy stanie 5-1, wbijając piłkę głęboko, a Dylan Holloway zrobił resztę. 3 strzały, 2 trafienia, +3.

Ryana McLeoda. 8. To 3Badania i rozwój Zespół robił coś przy każdej zmianie w pierwszej połowie, łącznie z serią 1:0, w której McLeod zaliczył główną asystę po próbie odbicia się od siatki. Posłał wspaniałe podanie przez pole karne do Ekholma i objął prowadzenie 2:0. 2 asysty. Świetna gra. Często mówimy, że McLeod to „mile narciarza”, ale nie zawsze prowadzi to do rezultatu. Z pewnością wydarzyło się to tego wieczoru, ponieważ szybcy McLeod i Holloway często przekraczali możliwości Vegas. Oznaczone jako 1ulica gwiazda.

READ  Owieczkin strzelił 802. gola dla Capitals, a podanie Howe'a jest drugim w historii NHL

Dylana Hollowaya. 8. Moc w swoim pierwszym meczu w NHL od 5 marcay. Dylan Holloway głośno ogłosił swój powrót do NHL mocnym uderzeniem McNabba podczas swojej pierwszej zmiany. Poke check uwolnił Eichela od krążka, po czym nastąpił zablokowany strzał. To część świetnej zmiany z linii 3, która doprowadziła do prowadzenia 1:0. Dobra okazja wcześnie 2Drugi skrót Z dobrego podania od pielęgniarki. Część upartego zwrotu, który prowadzi do wyniku 2:0 z Hollowayem na szczycie. Złapany przy świetnej okazji w ataku Ekholma. Wdarła się do strefy Vegas, wykorzystując błąd Eden Hill i pokonując obrońcę Vegas do krążka. Po około 55 minutach wynik brzmiał 5-1. +3 o 12:40. Jak można go wykreślić ze składu po takim występie? Gra 3Badania i rozwój gwiazda.

Coreya Perry’ego. 7. Część bardzo skutecznego trio. Dodatkowa asysta przy wyniku 2:0. Ogromna poprawa po tej passie po kilku minutach, a oni zrobili wszystko oprócz gola. Na linii dwóch biegaczy Perry mógłby być Wile E Sidekick z jedną sprytną grą małego weterana za drugą. Bardzo efektywne.

Bretta Kulaka. 5. Obronił bramkę pod koniec 2. minutyDrugi skrót Poprzez zamiatanie luźnej piłki z linii bramkowej przy dalszym słupku. Colac i Desharnay nie mieli dużych stawek, ale ogólnie byli silni.

Vincenta Desharnaisa. 5. Świetna gra defensywna Big Vin, która niweluje zagrożenie Karlssona na wysokim slocie. Posiada zawleczkę z mocną grą na 2Drugi skrót. 5 trafień.

Sama Carricka. 6. Piękne podanie do Kulaka, który wysoko strzelił. Strzał na bramkę w 2 minucieDrugi skrót, rysując przy tym ukośnik. 50% trafionych w punkt.

Maciej Janmark. 5. Stałe 2Drugi skrót Kontrola popołudniowa. Wielu mądrych weteranów gra w przewodnikach, co pomaga w dobrej grze zespołowej.

Connora Browna. 5. Dobra konserwacja i strzelanie w 1ulica. Częściowa przerwa doprowadziła do kolejnego strzału w końcówce tej samej klatki. Dobrze jeździł na łyżwach.

Rekord Edmonton wynosi obecnie 48-24-5 i 101 punktów. 3 Vancouver pojawiło się na Pacific z grą do rozegrania.

Znajdź mnie na Threads @kleavins, na Instagramie w LeavinsOnHockey i Mastodon na [email protected]I X @KurtLeavins.