Maple Leafs podpisali kontrakt z Nick Ritchie, aby wzmocnić skład i rywalizować o ostatnie sześć

Treść artykułu

Nick Ritchie i nowy zestaw liczb w tym tygodniu mogą w końcu otworzyć lepkie drzwi, które zdyskwalifikowały Maple Leafs w czasie meczu.

Reklama

Treść artykułu

A może GM Kyle Dupas ciągle kręci tarczą i kończy mu się czas.

Ale na razie trzyma kciuki, zamieniając Hymana, Thorntona, Foligno i Galchenyuka. Bogosian i Andersen na takich osobach jak Ritchie, David Kampf, Ondrej Cassie, Michael Banting, Curtis Gabriel i Peter Mrazek.

Główni gracze Dubasa nie ruszają się, więc Ritchie i reszta nadchodzącej grupy będą musieli stać się lepszymi opcjami wsparcia. Przybycie Ritchiego w sobotni poranek jest chyba najbardziej zauważalną zmianą, ponieważ jest on potężnym lewicowym skrzydłowym, który mógłby zagrać Zacka Hymana jako płaskonosa dla Auston Matthews i Mitch Marner.

Były Boston Bruin podpisał kontrakt na 2 lata z AAV o wartości 2,5 miliona dolarów i nie można zaprzeczyć, że przynosi 6 stóp-2 230 funtów. Jest to cecha, którą ma również kilku nowicjuszy z Leafs, ale miała zostać podjęta w zeszłym roku z Joe Thorntonem, Wayne Symondsem i innymi. To nie wystarczyło, ponieważ Leafs odpadli wcześnie po raz piąty z rzędu, 3-1 przed Montrealem.
W międzyczasie Ritchie rozegrał 19 meczów przedsezonowych w ciągu dwóch lat dla Bostonu, od razu kwalifikując się do starszej pozycji The Leafs w tej kategorii.

Reklama

Treść artykułu

„To był świetny zespół od kilku lat, byli tam (ale) nie dostali bonusu za wygranie serii” – powiedział Ritchie podczas swojej pierwszej sesji z lokalnymi mediami w sobotę. “Czasami w hokeju tak to jest. Musisz przegrać kilka razy, zanim przejdziesz przez ten garb. W tym momencie zespół jest gotowy, aby zrobić kolejny krok. Naprawdę wierzę w zespół i mam nadzieję, że mogę pomóc reszcie z nich przez to przechodzi”.

READ  Obsada mistrzów Winnipeg z pierwszej rundy dąży do niesamowitej serii Connor MacDavid Oils

Zainteresowanie The Leafs 25-letnim Richiem sięga siedmiu lat wstecz. W drafcie 2014, z ósmym wyborem, Leafs mieli na swojej liście urodzonego w Orangeville Ritchiego, obok Williama Nylandera i potencjalnie między innymi Nicka Eilersa, Dylana Larkina, Davida Pasternaka i Caspere Cabanena. Zabrali Nylander, Ehlers pojechał do Winnipeg Jets dziewiąty, a Ritchie do Anaheim dziesiąty.

Reklama

Treść artykułu

Został oddany zaszczytem Dantonowi Heinenowi dwa lata temu, a Ritchie nie zrobił wystarczająco dużo dla Bostonu, aby go zakwalifikować. Nieoczekiwanie na rynku jego umowa z Dubasem szybko się zbliżyła.

“Rozmawiałem z kilkoma innymi zespołami, ale zdecydowanie urok Toronto, to, jak dobry jest ich zespół i bycie stąd, było częścią decyzji. Granie dla swojej rodzinnej drużyny to marzenie.

„Wybrałem najlepszy zespół i najlepiej pasujący w tym momencie mojej kariery. Chcesz grać z dobrymi graczami, a na Leafs jest dużo. Będę miał dobre lato (trening) i zobaczę, gdzie żetony spadają (z regularną smugą).”

Gdyby Dupas nie przeznaczył więcej niż 40 milionów dolarów rocznie na okładkę Matthewsowi, Marnerowi, Nylanderowi i Johnowi Tavaresowi, mógłby mieć kapitał, by podpisać kontrakt z kimś wyższym niż Ritchie. Ale w tym miejscu ten ostatni chce pokazać swoją wartość, albo jeżdżąc na broń na każde dwie gwiazdki, albo grając gdzieś w pierwszej szóstce. Jego pensja i pensja napastnika Ondreja Kase plasują liście nieco powyżej limitu 81,5 miliona dolarów, chociaż dozwolone poza sezonem.

Reklama

Treść artykułu

Przepraszamy, ale nie udało się załadować tego filmu.

Ritchie zmierza w kierunku wysokich minut z rzutów karnych i ma dwa wykluczenia w lidze, ale rzadko przekracza linię mety. W ciągu sześciu sezonów pomiędzy Bruins i Ducks zdobył 137 punktów w 350 meczach w sezonie zasadniczym. W zeszłym sezonie strzelił 15 najlepszych bramek w swojej karierze. Starszy brat Brett z rodziną Calgary Flames i Nick mówi, że cała ich rodzina podążała za Leaves, gdy byli młodzi.

READ  Przegrana 4 gier przez Canadiens stanowi szablon do podjęcia serii przeciwko Złotym Rycerzom

„Odchodzisz kilka lat i tracisz to, ale teraz ten szum powraca” – powiedział. “Dzisiaj było wiele wiadomości od ludzi; wszyscy są podekscytowani, rodzina i przyjaciele. To dla mnie jedyna w życiu okazja”.

Ritchie dostał również korka dla Kase, który podpisał kontrakt w piątek wieczorem i był kolegą z drużyny zarówno w Anaheim, jak i Bostonie, kiedy kontuzje, głównie związane z wstrząśnieniami mózgu, nie marginalizowały go.

Reklama

Treść artykułu

„To było trudne, ale jest zawodnikiem na najwyższym poziomie, z dużą szybkością i umiejętnościami i potrafi zdobywać punkty” – powiedział Ritchie. “Znowu jesteśmy (razem). Myślę, że był znacznie lepszy i pozostanie zdrowy przez długi czas. Fani go pokochają. “

Ritchie nigdy nie stracił krótkiego połączenia

Przybycie Nicka Ritchiego to kolejny przypadek grypy „The Soo” powiązanej z Kyle’em Dupasem.

Dyrektor generalny Maple Leafs zawsze wydawał się bardzo pełen szacunku dla NHLers, draftów i personelu hokejowego, który mieszkał, pracował lub odgrywał niewielką rolę w jego rodzinnym mieście Sault Ste. Marie, zaczynając od głównego trenera Greyhounds/Leafs, Sheldona Cave.

Ritchie spędził większość swojej kariery w Peterborough Bates, z wyjątkiem przeprowadzki w połowie sezonu do The Soo zimą 2015 roku, gdzie zmiana scenerii zdobyła 56 punktów w 47 sezonie zasadniczym i meczach play-off pod wodzą Keefe’a. Grają tam także Jack Campbell, Wayne Symonds, Rasmus Sanden, odchodzący Joe Thornton i przybysz Michael Bunting.

„(Doświadczenie Sue z Keefe) zdecydowanie sprawiło, że wszystko było wygodniejsze” – powiedział Ritchie o swojej ostatecznej decyzji o podpisaniu kontraktu z Toronto. „Zawsze uwielbiałem sposób, w jaki był trenerem i wiedziałem, że przejdzie na wyższy poziom i oto jest z Leafs”.

Dubas był GM Greyhounds w latach 2011-14, kiedy to ukończyli 14 NHLers.

READ  Sześć notatek z dominującego zwycięstwa Bayernu Monachium 5:0 nad Herthą Berlin

[email protected]

    Reklama

uwagi

Postmedia jest zobowiązana do utrzymania żywego i obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się opiniami na temat naszych artykułów. Moderowanie komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się w Witrynie. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — otrzymasz teraz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, jeśli pojawi się aktualizacja obserwowanego wątku komentarzy lub jeśli jest to użytkownik, którego obserwujesz. odwiedziliśmy Wytyczne dla społeczności Aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat ustawiania pliku E-mail Ustawienia.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top