Plotka głosi, że wersje Persona 4 P4G na PS4 i Switch będą w fazie rozwoju

Nowe przecieki o aprobacie Atlasa przez krytyków Persona 4 Złota Zdradziła plany dotyczące przyszłych portów.

youtube nienawidzę nocy Roszczenia ten który Persona 4 Złota W drodze nie tylko na jednej konsoli, ale na dwóch. Przełamując swoją ponad dziesięcioletnią wyłączność na konsole PlayStation, P4G Mówi się, że zostanie przeniesiony na Nintendo Switch w tym roku. Co więcej, gra ma trafić również na konsolę PlayStation 4.

Tymczasem te same przecieki, o których wspomniał nienawidzę nocy twierdzić, że osoba 6 Będzie dostępny wyłącznie na PlayStation 5. Nie ma jeszcze oficjalnego słowa na ten temat i oficjalne informacje o nowościach Osoba Gry jest niewiele, ale jest bardzo prawdopodobne, że szósta gra będzie rzeczywiście dostępna wyłącznie na PS5 OsobaJego utwór do tej pory w poprzednich wersjach PlayStation. Choć może to być dla fanów ogromnym rozczarowaniem, wciąż można mieć nadzieję, że tak będzie złoty lub Królewski Kopia osoba 6 Może trafić na więcej niż jedną platformę. faktycznie, Osoba 5 Królewska i napastnicy W każdym razie znalazł się na innych platformach, takich jak Nintendo Switch i PC, więc nie przekracza jego potencjału. ten Osoba 4 gra walki Arena Ultramax Pojawia się również na Nintendo Switch, więc świętowanie w tym roku rocznicy serii może faktycznie doprowadzić do tych portów i wydań.

infiltracja pokemon rock, pokemon, pokemon, pokemon legends arsius, pokemon legends arkis gameplay, pokemon legends arsos changes, plaskie zmiany rozgrywki, pla stealth rock, stealth rock zmiany, pokemon legends arceus battle changes, pla chiński

READ  W chwili premiery nie będzie można grać w trybie współpracy w Halo Infinite ani edytować map dla wielu graczy

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top