Samsung zdemontowany po 3 dniach. Oto jak oglądać to na żywo

Co się dzieje

Samsung Unpacked zostanie wyemitowany 10 sierpnia i prawdopodobnie szczegółowo przedstawi kolejną linię składanych telefonów firmy.

dlaczego to ma znaczenie

Samsung wejdzie na czwartą generację składanych telefonów, która rozpoczęła się wraz z Galaxy Z Fold w 2019 roku.

Co dalej

Wraz ze wzrostem przestrzeni na składany telefon, podobno Z Fold 4 i Z Flip 4 mogą ujawnić funkcje, które zobaczymy w składanych telefonach innych firm w przyszłym roku, takie jak podobno urządzenia Motoroli i Google.

Sierpień 2022 zdemontowany z Samsunga Tylko kilka dni. Wydarzenie, które odbędzie się w środę, 10 sierpnia, prawdopodobnie zaprezentuje nadchodzące modele Galaxy Z Fold i Z Flip. plotka Złożenie Galaxy Z 4 A Odwróć 4 będą następcami 1800 dolarów Złóż 3 i 1000 USD Z Przerzuć 3A własna grafika promocyjna Samsunga na wydarzenie z Z Flipem wydaje się być podekscytowana nowymi składanymi telefonami, które są w drodze.

Oprócz składanych telefonów, Samsung może również spojrzeć na przyszłość swojej linii Galaxy Watch, ponieważ Samsung kontynuuje współpracę z Google nad najnowszą wersją Galaxy Watch. Nosić system operacyjny. Ta wersja Wear OS – która ostatecznie będzie zawierać funkcje od Fitbit Google – Obecnie w ostatnim roku Zegarek Galaxy 4. Teraz, gdy minął rok od premiery tego zegarka, Samsung może mieć nowy zegarek Zegarek Galaxy 5 Gotowy na 2022 rok wraz z nowymi szczegółami dotyczącymi Wear OS. Niektóre z reklam ujawnionych przez Samsunga mogą ostatecznie trafić do Google zegar pikselowy później tego roku.

Samsung demontować Transmisja rozpocznie się 10 sierpnia o godz. 6:00 czasu PT (9 AM ET), a firma planuje ją rozpocząć Kanał Samsunga na YouTubeA Samsung.pl A Aktualności Samsung. W miarę zbliżania się wydarzenia w tym poście uwzględnimy transmisję na żywo.

CNET będzie również transmitować na żywo, w tym przed i po pokazie, podkreślając najnowsze ujawnione w ofercie Samsung Galaxy. To wydarzenie na żywo będzie transmitowane na żywo Kanał YouTube CNETTowarzyszyć mu będzie raport od pracowników CNET.

Nadchodzące wydarzenie Unpacked firmy Samsung obejmuje pojawienie się telefonów wyposażonych w najnowszy układ Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1, w tym OnePlus 10T, Asus Zenfone 9 i RedMagic 7S Pro. Pojawia się również około miesiąca przed tym, jak Apple ma ujawnić swoją linię iPhone’ów 2022, która ma się zbiegać z iPhone 14 Ogólne wydanie iOS 16.

READ  Właściciel OnePlus Nord 2 twierdzi, że nowy telefon się zapalił

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top