Panel Marvel SDCC ujawnia okno premiery X-Men ’97, sezonu 2

Panel Marvel SDCC ujawnia okno premiery X-Men ’97, sezonu 2

Fani X-Men w końcu dowiedzieli się o szczegółach X-Mężczyźni 97Następny Odrodzenie Disneya X-Men: serial animowanyw panelu Marvel Studios pod adresem San Diego Comic Con Piątek. Panel, który skupił się na projektach animacji Marvela, takich jak cudowne zombie A Co jeśli…?jak ujawniono X-Mężczyźni 97 Drugi sezon został już podświetlony na zielono, jeszcze przed pierwszym sezonem w przyszłym roku.

X-Mężczyźni 97 Odbierzesz gdzie oryginalna animacja X Men Został przerwany w 1997 roku przed jego anulowaniem. Ekscytujący finałowy odcinek „Graduation Day” pozostawił zmutowanych bohaterów w niezwykłym miejscu. W tym odcinku profesor Charles Xavier zostaje zaatakowany na żywo przez fanatyka antymutacji, Henry’ego Petera Gerrisha. Cierpiąc psychicznie na skutek ataku i nie mogąc mu pomóc, X-Men zwrócili się do Magneto, którego długoletnia nieufność i fanatyzm wobec ludzi wydawał się teraz mieć większy sens w świetle trudnej sytuacji Xaviera. Ciekawą dziewczyną Xaviera jest po raz kolejny Lilandra (to długa historia – obejrzyj program!), a następnie zabiera Xavier na jej planetę w celu psychicznego uzdrowienia, którego tylko jej ludzie mogą zapewnić, pozostawiając X-Men pod dowództwem Magneto.

Choć Dzień Graduation nie jest wielkim wyzwaniem, z pewnością zachęca do pytań o to, co te postacie mogą zrobić dalej, z Xavierem poza planetą i Magneto na czele. Po raz kolejny jest to dokładnie miejsce, w którym nowy program telewizyjny nabierze tempa, a Magneto będzie nieoczekiwanym nowym liderem zespołu.

Oryginalni reżyserzy serialu Eric i Julia Lewald oraz oryginalny reżyser serialu Larry Houston działają jako doradcy X-Mężczyźni 97. Beau DeMayo, który nad tym pracował Magik A Księżycowy rycerzPracuje jako producent wykonawczy i scenarzysta. Prawie wszyscy aktorzy głosowi powrócą, a także niektórzy nowicjusze, tacy jak Jennifer Hill i Holly Choo, których role nie zostały jeszcze ustalone.

READ  Dynamiczne ceny biletów Springsteen to najnowszy zwrot w sadze Ticketmaster

X-Mężczyźni 97 Zadebiutuje na Disney Plus jesienią 2023 roku.

Możesz znaleźć wszystkie pokrycie Polygon dla Wiadomości SDCC 2022, zwiastuny i nie tylko.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *