Firma zajmująca się architekturą krajobrazu w Londynie zatrudniająca 150 pracowników kupiona przez amerykańską firmę

Treść artykułu

Londyńska firma zajmująca się architekturą krajobrazu i utrzymaniem nieruchomości jest pierwszym międzynarodowym przejęciem firmy z Ohio.

Reklama 2

Treść artykułu

Zarząd Schill Grounds w Cleveland rozpoczął swoją ekspansję w Kanadzie od zakupu TLC Landscaping w Londynie.

Wartość transakcji nie została ujawniona, ale dyrektor generalny TLC Jay Murray i jego zastępca ds. operacyjnych, Dave Leaf, wzięli udziały w Schill w ramach umowy, powiedział Murray w środę.

„Uważamy to za bardziej zintegrowane” – powiedział Murray. TLC zatrudnia ponad 150 pracowników i została założona w 1986 roku.

TLC zachowa swoją nazwę i markę, a Murray zostanie prezydentem Kanady Schill, a Leff zostanie dyrektorem operacyjnym Kanady.

„To była okazja, aby pomóc nam rozwijać się w całym Ontario”, powiedział Murray o motywacji sprzedaży.

Obie strony zwróciły uwagę na wspólną etykę pracy i wspólne wartości.

Reklama 3

Treść artykułu

Działają w taki sam sposób, jak my” — powiedział Kaley Thompson, dyrektor marketingu Shell. „I tak naprawdę chodziło o zintegrowanie zasobów z nami, a następnie umożliwienie im dalszego rozwoju na rynku londyńskim, a także w Toronto w przyszłości”.

Po dodaniu TLC, Schill będzie zatrudniał około 775 pracowników, zgodnie z oświadczeniem wydanym w środę, „co czyni go jedną z największych rodzinnych firm zajmujących się architekturą krajobrazu w Ameryce Północnej”.

READ  Fisher-Price pamięta smoczki Rock 'n Glide dla niemowląt po 4 zgonach

Murray powiedział, że w najbliższym czasie będzie „z pewnością” więcej przejęć po tej stronie granicy. „Nasz plan to zrobić 10 lub więcej w ciągu najbliższych czterech lat” – powiedział.

Schill, wspierany przez Argonne Capital Group, w ciągu ostatnich dwóch lat kupił pięć firm. „Jesteśmy w trybie pełnego przejęcia”, powiedział Thompson.

Reklama 4

Treść artykułu

Murray powiedział, że pandemia zwiększyła popyt na usługi jego firmy, ale również zwiększyła koszty: „To bardziej jak wyścig z inflacją. Nie chcesz być chciwy i zwiększać kosztów dla swoich klientów, ale byliśmy naprawdę zaskoczeni wzrost kosztów, znacznie przekraczający wszystko, co uważaliśmy za możliwe.

Schill prowadzi działalność w Ohio, częściach Illinois, Kentucky, Pensylwanii, Wirginii Zachodniej oraz w okolicach Toronto.

„Nasz plan nie polega tylko na wejściu i przejęciu niektórych z tych firm” – powiedział Thompson.

„Chcemy tylko poprawić to, co już robią i zapewnić dodatkowe zasoby, których potrzebują z punktu widzenia firmy. Czy potrzebują wsparcia sprzedaży? Czy potrzebują wsparcia HR? Marketingu? Cokolwiek. Ale kupujemy ( TLC), ponieważ mają świetny biznes, który prowadzi Jay, więc nie chcemy tego przerywać” – powiedziała.

[email protected]

Twitter.com/DanatLFPress

Reklamy

    Reklama 1

uwagi

Postmedia jest zobowiązana do utrzymania żywego i obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się opiniami na temat naszych artykułów. Moderowanie komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się w Witrynie. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — otrzymasz teraz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, jeśli pojawi się aktualizacja obserwowanego wątku komentarzy lub jeśli jest to użytkownik, którego obserwujesz. odwiedziliśmy Wytyczne dla społeczności Aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat ustawiania pliku E-mail Ustawienia.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top