Olivia Colman Jedi jako Marvel

podziwiać

Niektórzy aktorzy znajdują poniżej siebie filmy komiksowe, podczas gdy inni wydają się walczyć o zrównoważenie tych wielkich hitów z mniejszym niezależnym stylem artystycznym, który chcą robić.

Ale dla nagrodzonej Oscarem Olivii Colman to żaden problem. Najbardziej znana z ról w prestiżowych filmach i telewizji, Colman zadebiutowała w Marvel Cinematic Universe w serialu „Secret Invasion”.

rozmawiać z USA dziś Aby promować nowy film Sama Mendesa „Empire of Light”, zawsze szczera i wesoła aktorka opowiedziała o swoich odczuciach związanych z przeskakiwaniem z mniejszych produkcji do wysokobudżetowych seriali Marvela:

„Czuję się trochę zdradzony przez mniejsze filmy, ale jestem fanem Marvela. Po każdym (wydanym) filmie Marvela szedłem do mojego agenta i pytałem: „Czy mogę być superbohaterem? Marvel (serial) i ja byłem zachwycony. Poznałem Samuela L. Jacksona — drugiego Sama, którego kocham — i Dona Cheadle’a”.

Zapytano ją również o kontrowersje wokół znanych reżyserów krytykujących filmy Marvela, mówiąc: „Wiem, że w kinie toczy się walka o miejsce i rozumiem to wszystko. Ale miałem jaja, robiąc to”.

Coleman zagra w serialu agentkę specjalną Sonyę Falsworth, postać, która ma być spokrewniona z członkiem Howling Commandos, Jamesem Montgomery Falsworthem (JJ Feild) z Captain America: The First Avenger.

Zapytana, czy mogłaby podać jakieś szczegóły dotyczące swojej postaci, powiedziała: „Nie mogę dać ci spoilerów, ponieważ nie pamiętam!”.

Kyle Bradstreet stworzył sześcioodcinkową serię, w której występują Jackson, Cheadle i Coleman, a także Ben Mendelsohn, Cobie Smulders, Kingsley Ben-Adir, Emilia Clarke i Martin Freeman.

READ  Kevin Owens Phillies Spekulacje Steve Austin Mecz na WrestleManii 38

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top