Niesamowita kolekcja 230 klasycznych samochodów zostaje odkryta w grze Hidden Barn Discovery

Kolekcja ponad 230 klasycznych samochodów, w tym Ferrari, Lancias, Facel Vegas, Alpines, Fords, Tatras, BMWs, Mercedes, Lincolns i wiele innych, została odkryta w trzech budynkach, które wcześniej były utrzymywane w tajemnicy przed wszystkimi oprócz garstki ludzi . Teraz ta szeroka gama klasycznych samochodów jest na sprzedaż.

Galeria Aaldering Niedawno ujawnione „Kolekcja Palmen Barnfind” w Holandii. Kolekcjoner, który wcześniej zajmował się samochodami zabytkowymi, zanim zgromadził swoją osobistą kolekcję, zgromadził dużą kolekcję klasycznych samochodów, w tym żółtą Lancię B20, którą pan Palmen nabył około 40 lat temu.

Jego talentowi do znajdowania samochodów dorównuje jedynie zamiłowanie do prywatności. Pan Balmain był tak tajemniczy, że nawet jego sąsiedzi nie wiedzieli, co przechowuje w swoich magazynach – chociaż proszono ich o wtykanie nosa więcej niż raz. W rezultacie niewiele, jeśli w ogóle, wiedziano o istnieniu tej niezwykłej grupy.

Przez lata Palmen rzadko sprzedawał samochód i, o czym świadczą pokazane tutaj samochody, miał doskonały gust w klasykach. W rzeczywistości jego kolekcja rozrosła się tak bardzo, że obecnie przechowywana jest w trzech budynkach: dwóch magazynach i kaplicy.

PRZECZYTAJ: Ferrari prezentuje unikalny stop 365 GTB/4, który był zakopany w stodole przez 40 lat

Galeria zdjęć Alderinga

Teraz, gdy cała kolekcja została kupiona przez Galerię Aaldering, wszyscy przenieśli się tylko do jednego z trzech magazynów, który znajduje się w Dordrecht koło Rotterdamu. Sprzedażą pojazdów zajmie się m.in Aukcje klasycznych samochodów.

Jak widać na tych filmach i zdjęciach, kolekcja jest tak gęsta, że ​​trudno jest śledzić wszystko, co się w niej znajduje. Jednak na stronie internetowej CCA znajduje się pełna lista, a kolekcjonerzy bez wątpienia będą tak samo podekscytowani różnorodnością pojazdów, jak wielkością skarbu Palmena. Wśród uwzględnionych samochodów są Jaguary, Alfa Romeo, Chevrolety, Alvisy, Villardy, BMW, Aston Martiny i inne.

READ  Ceny domów i sprzedaż domów w Kanadzie osiągnęły rekordowy poziom w marcu – ale od tamtego czasu spadały z każdym miesiącem

Chociaż pojazdy są niezaprzeczalnie brudne (w końcu to znalezisko ze stodoły), Aukcje klasycznych samochodów i Galeria Aaldering twierdzą, że są w dobrym, choć nieodrestaurowanym stanie. Mówi się, że pan Balmain sam utrzymywał grupę (stąd kurz), ale regularnie uruchamiał silniki, aby upewnić się, że się nie zakleszczą. Bez wątpienia modernizacja większości pojazdów będzie wymagała trochę pracy.

Zainteresowani jakimkolwiek pojazdem z tej partii mogą go licytować na nadchodzącej aukcji Palmen Barnfind, która rozpocznie się online 19 maja. Pokazy odbędą się 27, 28 i 29 maja, a aukcja zakończy się w trzech falach 5, 6 i 7 czerwca.

tablica(11) {
 [0]=> ciąg(323) "

Kolekcja ponad 230 klasycznych pojazdów, w tym Ferrari, Lancias, Facel Vegas, Alpines, Fords, Tatras, BMWs, Mercedes, Lincolns i wiele innych, została odkryta w trzech budynkach, które wcześniej były utrzymywane w tajemnicy przed wszystkimi oprócz garstki ludzi. Teraz ta obszerna kolekcja klasycznych samochodów jest wystawiona na sprzedaż." [1]=> ciąg(442) "

Galeria Aldering niedawno odkrył „Palmen Barnfind Collection” w Holandii. Bogata oferta klasycznych pojazdów, w tym żółta Lancia B20, którą Mr. Palmen nabył około 40 lat temu i został złożony przez kolekcjonera, który wcześniej zajmował się samochodami zabytkowymi, zanim zgromadził swoją osobistą kolekcję." [2]=> ciąg(330) "

Jego talentowi do znajdowania samochodów dorównywało jedynie zamiłowanie do prywatności. Tak skryty był p. Palmenowi, że nawet jego sąsiedzi nie wiedzieli, co przechowuje w swoich magazynach – mimo częstych próśb o wtykanie ich nosa. W rezultacie niewielu, jeśli w ogóle, wiedziało o istnieniu tej niezwykłej kolekcji." [3]=> ciąg(303) "

Przez lata Palmen rzadko sprzedawał samochód i jak widać po prezentowanych tutaj pojazdach, miał doskonały gust do klasyki. W rzeczywistości jego kolekcja rozrosła się do tego stopnia, że ​​znalazła się w trzech budynkach: dwóch magazynach i kościele." [4]=> ciąg(221) "

Przeczytaj: Ferrari prezentuje unikalny stop 365 GTB/4, który był zakopany w stodole przez 40 lat" [5]=> ciąg(2127) "

" [6]=> ciąg(342) "

Galeria zdjęć Aldering

Teraz, gdy cała działka została zakupiona przez Galerię Aaldering, wszystkie zostały przeniesione do jednego z trzech magazynów, który znajduje się w Dordrechcie niedaleko Rotterdamu. Sprzedażą pojazdów zajmie się m.in Aukcje klasycznych samochodów." [7]=> ciąg(413) "

Jak widać na tych filmach i zdjęciach, kolekcja jest tak gęsta, że ​​trudno jest śledzić wszystko, co się w niej znajduje. Jednak na stronie internetowej CCA znajduje się pełna lista, a kolekcjonerzy bez wątpienia będą tak samo podekscytowani różnorodnością pojazdów, jak wielkością skarbu Palmena. Wśród wymienionych samochodów są Jaguary, Alfa Romeo, Chevrolety, Alvisy, Villardy, BMW, Aston Martiny i inne." [8]=> ciąg(490) "

Chociaż pojazdy są niezaprzeczalnie brudne (w końcu to znalezisko ze stodoły), Aukcje klasycznych samochodów i Galeria Aldering twierdzą, że są w dobrym, choć nieodrestaurowanym stanie. Pan. Palmen powiedział, że sam utrzymywał kolekcję (stąd kurz), ale regularnie uruchamiał silniki, aby upewnić się, że się nie zacierają. Odświeżenie większości pojazdów bez wątpienia wymaga jednak sporo pracy." [9]=> ciąg(334) "

Zainteresowani pojazdami z tej kolekcji mogą licytować je na zbliżającej się aukcji Palmen Barnfind, która rozpocznie się online 19 maja. Dni oglądania odbędą się 27, 28 i 29 maja, a aukcja zakończy się w trzy fale, 5, 6 i 7 czerwca." [10]=> ciąg(573) "

"}

array(11) {
 [0]=>
 int(0)
 [1]=>
 int(1)
 [2]=>
 int(2)
 [3]=>
 int(3)
 [4]=>
 int(4)
 [5]=>
 int(5)
 [6]=>
 int(6)
 [7]=>
 int(7)
 [8]=>
 int(8)
 [9]=>
 int(9)
 [10]=>
 int(10)
}

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *