Niedźwiedź, Pederson wymieniany z Canucks przez Hurricanes

Ethan Burr A Lynn Pederson Został sprzedany do Vancouver Canucks przez Carolina Hurricanes w piątek.

Carolina otrzymała selekcję w piątej rundzie w Draft 2023 NHL.

Bear, obrońca, nie zagrał w tym sezonie meczu NHL. Miał 14 punktów (pięć goli i dziewięć asyst) w 58 meczach dla Karoliny w zeszłym sezonie i nie dostał się do play-off o Puchar Stanleya.

25-latek podpisał roczny kontrakt o wartości 2,2 miliona dolarów z Hurricanes 28 lipca i może zostać ograniczonym wolnym agentem po sezonie.

„Oczywiście widzieliśmy go w Western Hockey League, startując w Seattle i zaczął wcześnie w Edmonton i został sprzedany z Carolinas. Mamy nadzieję, że jest podekscytowany powrotem do Kanady i byciem częścią Vancouver Canucks i miejmy nadzieję to daje sztabowi trenerskiemu więcej sztabu szkoleniowego” – powiedział dyrektor generalny Patrick Alvin. Opcje są z tyłu. facet.”

Wybrany przez Edmonton Oilers w piątej rundzie (nr 124) NHL Draft, Bear ma 47 punktów (13 bramek, 34 asysty) w 190 meczach sezonu zasadniczego dla Oilers i Hurricanes i nie ma punktów w ośmiu meczach play-off.

„Wszystko, co możemy zrobić, aby ulepszyć nasz zespół, w porządku [with it], powiedział Bruce Boudreaux, trener Vancouver. – Nie widziałem Ethana od dłuższego czasu, ale pamiętam go w Edmonton jako bardzo dobrego defensywnego gościa, który porusza się z krążkiem i jest bardzo agresywny, więc nie możemy się doczekać, kiedy go tutaj będziemy.

Pederson, napastnik, został przejęty przez Carolina 13 lipca od San Jose Sharks wraz z obrońcą. Brent Burns. Nie grał w tym sezonie w National Hockey League i nie ma punktów w czterech meczach z Chicago z American Hockey League.

25-latek jest w ostatnim sezonie dwuletniego kontraktu, który podpisał z San Jose 28 lipca 2021 roku i po sezonie może zostać RFA.

Podpisany przez Arizona Coyotes 13 października 2016 r., Pederson zdobył pięć punktów (jeden gol, cztery asysty) w 44 meczach w sezonie zasadniczym z Coyotes and the Sharks.

READ  Uriah Hall wyjaśnia, jak przepracować myśli samobójcze po wyjściu z UFC

Vancouver jest obecnie bez obrońców Królowa Hughesktóry z tygodnia na tydzień doznaje kontuzji dolnej części ciała, Travis Dermott (uraz górnej części ciała), Tucker Pullman (nieujawnione) i Riley Stillman (niezapowiedziane). Canucks grało w tym sezonie 10 defensywnych zawodników.

— Trochę wykończyliśmy się tutaj na zapleczu — powiedział Alvin. „Jak mówiliśmy przez cały czas, chcieliśmy dodać młodszych graczy. Mamy prawego obrońcę, który jest w lidze od dwóch lat i brał udział w niektórych play-offach i mamy nadzieję, że uda nam się przywrócić go na właściwą ścieżkę tutaj z nasza grupa.”

W czwartek awansuje Vancouver Jack Studnica Od Boston Bruins do bramkarza Michael DiPetro I możliwość obrony Jonathan Meirenberg.

23-letnia Studnicka rozegrała w tym sezonie jeden mecz dla Bruins. Ma siedem punktów (jeden gol, sześć asyst) w 38 meczach sezonu zasadniczego, odkąd został wybrany w drugiej rundzie (nr 53) draftu NHL 2017. Studnicka nie ma punktów w pięciu meczach po sezonie.

The Canucks (2-5-2) wygrali swój drugi mecz z rzędu w piątek, 5-1 przeciwko Pittsburgh Penguins. Zdobyli swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie, wygrywając 5-4 nad Seattle Kraken w czwartek.

Niezależny reporter NHL.com Kevin Woodley przyczynił się do powstania tego raportu

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top