Netflix przejmuje swoje pierwsze studio gier, Night School Studio

Netflix, która była jeszcze na wczesnym etapie swojej strategii gier wideo, ogłosiła, że ​​zyskała studio wieczorowe, twórca gier najbardziej znany ze swojej uznanej przez krytyków debiutanckiej gry, nadprzyrodzonej tajemniczej gry przygodowej.Oxenfri. “

To pierwsze przejęcie Netflixa związane z grami. Założone przez Seana Krankela i Adama Hinesa w 2014 roku tytuły studia wieczorowego obejmują „Oxenfree” (Na powyższym obrazku), „po drugiej stronie” i „następny krok nie jest nigdzie”. Warunki transakcji nie zostały ujawnione.

Jeśli chodzi o wybór Night School Studio, Mike Verdu, wiceprezes Netflix ds. tworzenia gier — plik Weteran gier wideo, który dołączył do operatora streamingu tego lata – Powiedział w oświadczeniu: “Ich śmiała misja ustanowienia nowego standardu opowiadania historii w grach zainspirowała nas. Ich zaangażowanie w doskonałość artystyczną i udokumentowane osiągnięcia sprawiają, że są nieocenionymi partnerami, gdy wspólnie budujemy możliwości twórcze i bibliotekę gier Netflix. ”

W poście na blogu Krankel z Night School napisał, że studio „chce poszerzyć nasze ambicje narracyjne i projektowe poprzez wyróżniające się, innowacyjne gry. Netflix zapewnia teraz twórcom filmów, telewizji i gier bezprecedensowe płótno do tworzenia i dostarczania rozrywki premium milionom ludzi . Nasze poszukiwania dotyczyły rozgrywki narracyjnej i rekordu Netflixa we wspieraniu narratorów”. Różnorodne historie działają jak naturalne połączenie. Czułem, że oba zespoły instynktownie doszły do ​​tego wniosku”.

„Zespół Netflix dołożył wszelkich starań, aby chronić naszą kulturę studyjną i kreatywną wizję” – dodał Krankl. Powiedział, że Night School będzie nadal produkować „Oxenfree II”, który ma się ukazać w przyszłym roku, i „będzie nadal przygotowywać nowe światy gier”.

Netflix oficjalnie ujawnił swoje plany wejścia na rynek gier wideo W ogłoszeniu wyników za drugi kwartał w lipcu. Początkowo zaczniesz od gier mobilnych, ponieważ jest to nowa kategoria treści, która pomoże Netflixowi przyciągnąć i utrzymać klientów. Gry będą dostępne w serwisie Netflix w ramach całkowitej subskrypcji, bez reklam i zakupów w aplikacji.

READ  Cyberpunk Cat Simulator „Stry” otrzymuje niesamowity nowy pokaz kotów i premierę 2022

Według Verdu z Netflix, firma planuje kontynuować współpracę z programistami na całym świecie i „rekrutować najlepsze talenty w branży, aby dostarczać imponujący wybór ekskluzywnych gier zaprojektowanych dla każdego typu gracza i na każdym poziomie gry”.

W zeszłym miesiącu Netflix uruchomił swoją pierwszą kartę gier w Aplikacja mobilna na Androida dla klientów w Polsce z moją grą „Stranger Things”W tym tygodniu w aplikacji na Androida pojawiło się więcej tytułów w Hiszpanii i we Włoszech.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top