Sheldon Keefe: „Widzę wielki potencjał”, aby Auston Matthews zrobił kolejny krok

Po treningu we wtorek Sheldon omówił, w jaki sposób sytuacja Austina Matthewsa w jego powrocie do zdrowia po operacji nadgarstka, jego sukcesja z bramkami, mianowanie trenera najlepszych wyników Grega Hardena i czy rozprawa ligi z wzajemną kontrolą może przynieść korzyści Leafs w ich poszukiwaniu więcej . Możliwości grania na mocy minionych sezonów.


Kolejny krok dla Auston Matthews dzisiaj. Jak wyglądał?

jakościowy: Wyglądało to dla mnie dobrze pod względem tego, jak się poruszało i tak dalej. Wiem, że był podekscytowany powrotem na lód z niektórymi kolegami z drużyny. To dla niego krok w procesie.

Nie wiem, dokąd to zaprowadzi. Od tego czasu z nikim nie rozmawiałem. Sądzimy, że przez resztę tygodnia będzie trzymał się podobnego planu.

Czy jest to podejście, które zastosuje do pół-ćwiczenia, a następnie wspina się w górę?

jakościowy: Tak, w zasadzie robi rzeczy bezkontaktowe – rzeczy, które obejmują jazdę na łyżwach, strzelanie i podania, są tym, co może teraz robić. Pozostanie przy tym planie. W tym momencie nie ma ustalonego harmonogramu ani niczego.

Powiedziano mi, że prawdopodobnie zobaczysz dzisiaj coś podobnego w ciągu najbliższych kilku dni. Stamtąd dokonamy ponownej oceny.

Richard wygrał wyścig rakietowy, drażniąc swój nadgarstek w zeszłym roku. Jaki widzisz potencjał, by zrobić kolejny krok w tym roku?

jakościowy: Widzę ogromny potencjał. Nie tylko zdrowie – które oczywiście jest jego częścią – ale będzie się poprawiał jako zawodnik i sportowiec. Jest zaangażowany. Zawsze pracuje nad dodawaniem różnych warstw do swojej gry. Jest o rok starszy i bardziej doświadczony.

To był niesamowity sezon w zeszłym sezonie, wiedząc, przez co przeszedł – nie grał wielu meczów, w których czuł się w 100% – to było niesamowite. To ekscytujące wiedzieć, że poczuje się lepiej, gdy znów znajdzie się na lodzie i na ziemi.

READ  Sasnovic oszałamia Radocano w Indian Wells, wygrywa Kvitova i Fernandez

Jeśli chodzi o strzelanie bramek, czy masz nadzieję, że pod koniec obozu pierwszego oddzielisz się od bycia graczem numer jeden, czy będzie to walka przez cały sezon?

jakościowy: Powiedziałbym, że to coś, co wydarzy się w trakcie sezonu. Nie spodziewam się, że w ciągu najbliższych kilku tygodni będzie tam jakiś poziom separacji. Na razie chodzi tylko o to, aby obaj mężczyźni zaczęli biegać i czuć się dobrze.

Sezon rozpoczniemy od kolejnych meczów. Zadecydujemy, kto zagra pierwszej nocy, a kto drugiej. Zajmiemy się tym trochę codziennie o tej porze.

Mamy dwóch bardzo zdolnych bramkarzy. Mamy również dwóch graczy, którzy byli wcześniej w takiej sytuacji, kiedy dzielą siatkę i popychają się nawzajem. Spodziewamy się, że tak będzie przez cały sezon.

To wielka sprawa na zewnątrz, kto jest numerem jeden, aby rozpocząć sezon zasadniczy. Ale czy cię to obchodzi?

jakościowy: Nie obchodzi mnie to. Wcale tego nie podkreślałem. Tak jak powiedziałem, zagramy w pierwszą grę. Następnego wieczoru wsiądziemy do samolotu, aby zagrać w drugi mecz. Od początku sezonu będziemy korzystać z dwóch bramkarzy. Spodziewam się, że będzie to trwało przez dłuższy czas. Uwielbiamy zdolność obu mężczyzn do ciągłego popychania się nawzajem.

Jaki wpływ masz nadzieję, że Greg Harden będzie miał na twoich piłkarzy w tym sezonie?

jakościowy: Po prostu myślimy, że aspekt wydajności umysłowej jest obszarem, w którym organizacja stara się rozwijać, dopóki tu jesteś. Ma duże doświadczenie. Przychodzi z nowym głosem i nowym spojrzeniem na to, co się tutaj dzieje. To facet, który poświęci swój czas na budowanie relacji, aby gracze wiedzieli, o co mu chodzi i jak może pomóc.

Nie chodzi tylko o graczy. Oni też są trenerami i wszystkimi działami naszej organizacji. Będzie wchodził i wychodził z miasta. Kiedy [in town]To źródło dla wszystkich. Nawet z daleka jest kimś, z kim mogę porozmawiać lub z graczami.

READ  Mecz 2021 WNBA All-Star: drużyna USA kontra drużyna WNBA — wyniki na żywo, aktualizacje, najciekawsze momenty i więcej | NBA.com Kanada

Jest bardzo doświadczony i potrafi spojrzeć z innej perspektywy na to, co się tutaj dzieje. To dla nas miły dodatek. Jest to obszar, w którym każda organizacja chce się doskonalić. Myślę, że mamy w tym dziale dobrego faceta.

Jak znalazło się na radarze Twoich pracowników?

jakościowyNasz wysokowydajny zespół kierowany przez Richa Rothenberga przeprowadził wiele badań, aby znaleźć odpowiednich ludzi i opracować listę. Brendan, Kyle i ja przepracowaliśmy to.

Nie zatrudnia się kogoś takiego jak Greg Harden. Decyduje, czy chce dla ciebie pracować. Mamy szczęście, że zdecydował się do nas dołączyć.

Jaki jest status Pierre’a Engvalla?

jakościowy: Nie dostałem dziś raportu na ten temat poza podobnym planem Auston. To uraz dolnej części ciała, z którym ma do czynienia. Jazda na łyżwach jest dla niego trochę trudniejsza. Wykonałem trochę pracy na cały dzień. Sprowadzi się to tylko do tego, jak on na to zareaguje, jeśli chodzi o to, dokąd stąd pójdzie.

Jaki jest status Siemiona Der-Arguchintseva?

jakościowy: dzień do dnia. Wczoraj trochę mnie przeleciał. Musiał wziąć dzień. Nie zagra jutro. Musimy tylko zobaczyć, jak to jest stamtąd.

Jeśli liga nadal będzie rozprawiać się z analizą krzyżową, czy jest to coś, z czego mogą skorzystać? pozostawia? Nie stworzyłeś tylu przebiegów mocy, ile chciałeś w przeszłości.

jakościowy: tak wierzę. Niezależnie od tego, czy jest to kontrola krzyżowa, czy którakolwiek z innych zasad, jeśli są sprawdzane na wysokim poziomie i są konsekwentne, uważamy, że przyniosłoby to korzyści każdemu bardzo utalentowanemu zespołowi. Myślę, że to jest korzystne dla ligi i gry.

Zobaczymy, jak to pójdzie. Gracze będą musieli się dostosować. Z pewnością chcielibyśmy mieć więcej okazji do gry o władzę, jeśli jest to uzasadnione. Oczywiście musimy się jednak upewnić, że nasza mocna gra jest lepsza niż pod koniec ubiegłego sezonu.

READ  Pięciu graczy nominowanych do nagrody PGA TOUR 2021

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top