Naszywka „Biomutant” sprawia, że ​​samouczek jest jeszcze lepszy i pozwala wyłączyć narratora

BiomutantPierwsza łatka popremierowa dodaje długą listę aktualizacji i daje graczom możliwość wyłączenia narratora.

Aktualizacja 1.4, obecnie dostępna na PC, wprowadziła ogromne ulepszenia do BiomutantObszar samouczka w celu “poprawy szybkości pierwszych części gry”.

Deweloper Doświadczenie 101 Zmodyfikował dialog, aby był krótszy i dodał więcej wrogów i łupów do obszarów startowych.

Więcej dodatków obejmuje usunięcie kilku prezentacji z kamery w celu zwiększenia szybkości, a także kilka aktualizacji rozgrywki w obszarze startowym.

Jeśli chodzi o BiomutantZmniejszono głośność dialogów mówionych „bełkotem” przed rozpoczęciem tłumaczenia przez narratora, a w ustawieniach poprawiono nową opcję wyłączania „bełkotu” i „Narratora”.

Ponadto do gry dodano poziom trudności „Ekstremalny”, w którym obrażenia wroga i szybkość ataku zostały jeszcze bardziej zwiększone, wraz z nową aktualizacją gry +, która odblokowała wszystkie profity klasowe dla graczy do wyboru.

Informacje o łatce zawierają również kilka innych aktualizacji rozgrywki, dźwięku, walki, przedmiotów i łupów, a także kilka ulepszeń jakości życia na PC, takich jak nowy suwak rozmycia ruchu. Pełna lista zmian znajduje się na stronie Administratora Biomutant Steam . strona.

Eksperyment 101 wykazał, że łatka 1.4 jest obecnie dostępna tylko na PC i zostanie wypchnięta na konsole „tak szybko, jak to możliwe”.

Biomutant Został uruchomiony 25 maja za May PS4A Xbox One, A Komputer, dostępny również pod adresem PS5 A Xbox Xbox X|s Dzięki wstecznej kompatybilności.

w styczniu, Deweloper Biomutant wyjaśnił, że brak aktualizacji miał na celu uniknięcie kryzysu.

READ  Tinder dodaje funkcję „Blokuj kontakty”, aby uniknąć zakłopotania

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top