Naszywka „Biomutant” sprawia, że ​​samouczek jest jeszcze lepszy i pozwala wyłączyć narratora

BiomutantPierwsza łatka popremierowa dodaje długą listę aktualizacji i daje graczom możliwość wyłączenia narratora.

Aktualizacja 1.4, obecnie dostępna na PC, wprowadziła ogromne ulepszenia do BiomutantObszar samouczka w celu „poprawy szybkości pierwszych części gry”.

Deweloper Doświadczenie 101 Zmodyfikował dialog, aby był krótszy i dodał więcej wrogów i łupów do obszarów startowych.

Więcej dodatków obejmuje usunięcie kilku prezentacji z kamery w celu zwiększenia szybkości, a także kilka aktualizacji rozgrywki w obszarze startowym.

Jeśli chodzi o BiomutantZmniejszono głośność dialogów mówionych „bełkotem” przed rozpoczęciem tłumaczenia przez narratora, a w ustawieniach poprawiono nową opcję wyłączania „bełkotu” i „Narratora”.

Ponadto do gry dodano poziom trudności „Ekstremalny”, w którym obrażenia wroga i szybkość ataku zostały jeszcze bardziej zwiększone, wraz z nową aktualizacją gry +, która odblokowała wszystkie profity klasowe dla graczy do wyboru.

Informacje o łatce zawierają również kilka innych aktualizacji rozgrywki, dźwięku, walki, przedmiotów i łupów, a także kilka ulepszeń jakości życia na PC, takich jak nowy suwak rozmycia ruchu. Pełna lista zmian znajduje się na stronie Administratora Biomutant Steam . strona.

Eksperyment 101 wykazał, że łatka 1.4 jest obecnie dostępna tylko na PC i zostanie wypchnięta na konsole „tak szybko, jak to możliwe”.

Biomutant Został uruchomiony 25 maja za May PS4A Xbox One, A Komputer, dostępny również pod adresem PS5 A Xbox Xbox X|s Dzięki wstecznej kompatybilności.

w styczniu, Deweloper Biomutant wyjaśnił, że brak aktualizacji miał na celu uniknięcie kryzysu.

READ  Dokładnie kiedy Apple wypuści iPhone'a 15 Pro Max: podano nową datę

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *