Największe spoilery: Houseguest opuszcza grę

Największe spoilery: Houseguest opuszcza grę

Napisane przez Johna Powella – GlobalTV.com

Paloma Aguilar, 22-letnia projektantka wnętrz z Kalifornii, opuściła dom i grę Big Brothera.

Podczas dzisiejszego programu ewakuacji na żywo szef rodziny Daniel przeczytał list do gości domu po tym, jak Paloma nie wyszła z pokoju pamiętnika po spędzeniu tam wielu godzin.

„Ze względu na sprawę osobistą Paloma nie będzie kontynuowała gry w Big Brother. Chciała tylko powiedzieć, że kocha was wszystkich i życzy wszystkiego najlepszego.”

Następnie Monty poprowadził modlitwę, by dobrze życzyć Palomie.

W ostatnich dniach Paloma była bardzo drażliwa i nieco zdenerwowana przy karmieniu na żywo. Była też niesamowicie zmęczona, ponieważ od przeprowadzki do domu nie spała dobrze.

Paloma znalazła się w czołówce jakiegoś dramatu w tym sezonie w wyniku jej związku z koleżanką gospodynią domową Taylor Hill, osobistą stylistką z Michigan.

W transmisji na żywo Taylor powiedział Monty’emu, że Paloma chce atakować wysportowanych mężczyzn w domu. Potem Monty zakołysał się od Taylora do Palomy. Następnie Paloma opowiedziała pozostałym gościom to, co powiedział Taylor, nazywając to kłamstwem. To plus gra towarzyska Taylora sprawiła, że ​​Taylor stał się celem House’a.

Odejście Palomy odwołało eksmisję w tym tygodniu. Zarówno Terrance, jak i Taylor są bezpieczni. Michael był pierwotnym celem Daniela, ale wygrał przez weta i uratował się. Jego miejsce nominował Daniel Taylor. Aby wyłonić nową głowę rodziny w tym tygodniu, gracze rywalizują w wieloetapowym wyzwaniu.

Big Brother USA jest nadawany trzy razy w tygodniu w Global TV. Emitowany jest w niedziele i środy (2:00-21:00 ET/PT) i czwartki (21:00-22:00 ET/Late PT), z pokazem ewakuacyjnym na żywo, którego gospodarzem jest Julie Chin Moonves.

Spoilery Big Brother: HoH robi to, czego chce dom

Spoiler Big Brother: Pojawia się cel domu

Spoilery Big Brother: kandydaci mają nadzieję na zwrot akcji, aby ich uratować

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *