Najnowszy zwiastun Marvela Multiverse of Madness przedstawia Illuminati

Został tylko tydzień Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa Upada, ale zamiast czekać na rozprzestrzenienie się wiadomości pantoflowej, Marvel właśnie opublikował nowy zwiastun z kameą, która może zmienić przyszłość MCU.

Stephen Strange z Benedict Cumberbatch jest nagłówkiem nadchodzących tytułów Marvel Studios Wieloświat szaleństwaAle nie jest jedynym ciężkim ciosem, który ma pojawić się w filmie. nie Szkarłatna czarownica I Ameryka Chavez Jakoś wezmę pod uwagę sekundę dr Gharib Fabuła filmu opowiada o tym, jak całe MCU zapada się w siebie – wydarzenie, które wywołało więcej niż kilka pytań o terytorium narracyjne, w które wkracza Marvel.

Chwila Wieloświat szaleństwaNajnowszy zwiastun nie wyjaśnia, co stało się z wieloświatem ani w jaki sposób był zaangażowany Stephen, tylko potwierdza, że ​​w pewnym momencie filmu zmierzy się z Illuminati z MCU. W komiksach Marvela Illuminati to tajna grupa bohaterów składająca się z przedstawicieli różnych grup, takich jak Avengers, Earth’s Magical Society, Wakanda, Atlantis i, co chyba najciekawsze, mutanty.

Ktoś siedzi na jakimś żółtym krześle.
Studio Marvela

Wielu klasycznych członków Illuminati z komiksów, takich jak Iron Man, Doctor Strange i Black Panther, pojawiło się już w MCU. Ale to, co jest godne uwagi w tym dowcipie, to sugestia, że ​​Patrick Stewart pojawia się jako wariant Charlesa Xaviera, starego mentora utalentowanej młodzieży i wybitnego członka Illuminati. Chociaż nie widać twarzy Stewarta, jego głos jest natychmiast rozpoznawalny, podobnie jak żółty fotel Day-Glo, w którym wydaje się siedzieć, co wskazuje, że Wieloświat szaleństwaWariant Xavier będzie przypominał nieco Xaviera z lata 90 X Men Kartony. Co ciekawe, dowcip zawiera również plik mniejszy Przebłyski czegoś, co wydaje się być prostą pracą Kapitan Peggy Carter I Kapitan Marvel, który zdecydowanie woli Lashana Lynch więcej niż Tom Cruise.

Jeszcze kilka lat temu Marvel Studios nie wkurzało fanów możliwością pracy mutantów w MCU z powodu komplikacji z prawami filmowymi do postaci, które ostatecznie Został rozwiązany w 2019 roku, kiedy Disney kupił 21st Century Fox. Należy również wziąć pod uwagę dzicz, Wieloświat szaleństwaOpowieść „o bohaterach z różnych wymiarów, którzy spotykają się w chwili kryzysu”, to dla Marvela idealny sposób na przedstawienie wielu „nowych” postaci, na które czekali fani X-Men.

Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa Pojawia się w kinach 6 maja.

READ  Tony Khan zrywa WWE RAW, AEW Rampage vs SmackDown, Dynamite

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top