Najlepsze nieoficjalne miejsca zrzutu pucharów w Fortnite Rozdział 2 Sezon 8

Podczas gdy wiele osób uważa, że ​​Fortnite Season 8 nie ma najlepszych lokalizacji, jest odwrotnie. Rozdział 2 sezonu 8 zawiera kilka unikalnych lokalizacji, które zawierają mnóstwo łupów, przedmiotów i nie tylko.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

W tym artykule opisano najlepsze lokalizacje dropu, które pomogą graczom szybko zdobyć nową metę w Fortnite Rozdział 2 Sezon 8.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Fortnite: najlepsze miejsca do lądowania

miejsce lądowania #1

Wieża poza Weeping Woods to stosunkowo nowy obszar, który został zaktualizowany w tym nowym sezonie. To jest obok strumienia, który płynie na wschód od Weeping Woods. Ten region jest rzadko kwestionowany i niewielu graczy wie o tym nowym regionie.

Aby jak najlepiej wykorzystać tę lokację, wyląduj na wieży i wykorzystaj łupy w skrzyniach wokół tego obszaru. Pamiętaj, aby nie wypić pełnego drinka. W tym obszarze znajduje się gigantyczna skrzynia, która po zniszczeniu odsłoni sekretne legowisko zawierające łupy i ekscytujące skrzynie.

miejsce lądowania #2

Ta lokalizacja znajduje się obok Camp Cod, który jest gigantycznym niebieskim? Sześcian Co jest podobne do Tessaract z Marvel Comics. Jeśli gracze wylądują na tej kostce, ich tarcza będzie pełna i dziwnie jest przeskoczyć również tę kostkę. Poza tym obszar ten zawiera mnóstwo skrzyń i łupów, które są rzadkim znaleziskiem w mecie gry. Jeśli chodzi o tryb deblowy, w tym miejscu znajduje się również ciężarówka restartująca.

Miejsce lądowania #3

Stacja benzynowa między Corny Crops i Lazy Lane to jedno miejsce, którego na pewno należy szukać. Jeśli gracze są w stanie wygrać swoje zrzuty w tej lokalizacji, mogą z łatwością poradzić sobie z resztą gry. W tym sezonie są niezliczone skrzynie i skrzynie zawierające jedne z najlepszych broni w definicji.

miejsce lądowania #4

Obszar poza West Pleasant Park jest jednym z najważniejszych strategicznie w grze. To z kolei sprawia, że ​​to miejsce jest bardzo pożądane w przeciwieństwie do innych nowo dodanych obszarów.

READ  Projekt smartfona OnePlus Nord 2 pojawia się online przed premierą: raport

Zawsze najlepiej jest wylądować na tych obszarach z porcjami matki. Daje to graczom przewagę wzrostu / wzrostu w porównaniu z przeciwnikami. Ilość łupów luzem w pobliżu stref poślizgu jest absurdalna i na pewno pomoże użytkownikom uzyskać przewagę w grze.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Obejrzyj tę historię – Najgorsze do kupowania nieruchomości w GTA 5 Online

miejsce lądowania #5

Ta strona znajduje się poza Misty Meadows i poza tamą Hydra. Jeśli gracze zdołają zlokalizować mini bazę I/O, mogą znaleźć w tym obszarze ogromną ilość skrzyń z łupami i ziemią.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

To jedne z najlepszych miejsc lądowania w Fortnite Season 2 Rozdział 8, które gracze zdecydowanie powinni odwiedzić. Po znalezieniu tych tajnych lokalizacji gracze już nigdy nie będą musieli narzekać na dropy i rzadkie łupy z sezonu 8!

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top