Mistrzowie MMKS Bottle i UKS Banguoka Jiolonga w Polsce

W ciągu weekendu w Polsce odbyły się cztery finałowe zawody, a mistrzów ogłoszono w niedzielę 30 maja. MMKS Podale wygrał Mistrzostwa Kobiet ExtraLike i tytuł UKS Banguika Zilonka Men’s ExtraLeak.

Extra dla kobiet

W sobotę rozegrano dwa półfinały. MMKS Podhale jako pierwszy zespół wywalczył finałowe zwycięstwo 4: 3 z PUKS Trzebinia. Drugi półfinał pomiędzy Jedinką Trespiadov a Interplastic Olympia Gdańsk rozstrzygnięty został po dogrywce. Justina Krasivak Trespiado strzelił złotego gola 63 minuty później od Jedingi.

Mecz o trzecie miejsce i finał odbył się w niedzielę. Interplast Olympia Gdańsk zajął trzecie miejsce 6: 2 z Dresdenią. Najlepszy gracz Interplastic Veronica Grodska Strzelił dwa gole i asystował przy jednym golu. MMKS w finale. Botel pokonał Jedingę Trespiado 5-4, aby zdobyć mistrzostwo.

Men Extra

Fot. OKiS Zielonka

W pierwszym półfinale UKS Bangwoka Jeolongka spotkał się z SKS Olympia Łochów. Mecz został zdominowany przez zwycięzcę sezonu regularnego UKS Bangwoka Jiolonga, który wygrał mecz 13-5. Banguoka jest graczem meczu dla Jeolongki Igor Krabowski Strzelił trzy gole i asystował przy jednym golu. Drugi półfinał pomiędzy Corsican Bodok Sarotka Novi Dark i Florball Korsov musiał zostać rozstrzygnięty po dogrywce. Gracz meczu Łukasz Chlebda Kiedy wieczorem strzelił czwartego gola, jego bramkę zdobył K.S. Korsykański Bodok Szrotka zajął ostatnie miejsce dla Novi Turk.

W niedzielę pierwsze o brąz zagrali Olympia Chochów i Unihokej Gorzów. Florball Korsov zajął trzecie miejsce po wyrównaniu, które zakończyło się rzutami karnymi. Końcowy wynik dla Corso to 7-6. Ten medal jest historyczny, ponieważ jest to pierwszy medal dla zespołu w ExtraLike. Dwie najlepsze drużyny sezonu zasadniczego to UKS Banguoka Jiolonga i K.S. Finał 3: 2 wygrał UKS Banguoka Jiolonga, który może świętować tegoroczne mistrzostwa Polski.

Dostępne są ponowne uruchomienia konkurencji Kanał YouTube Polskiej Federacji Unihokeja.

READ  Wirus koronowy w Polsce. Nowe dane [15.02.2021]

Dodatkowe informacje o Strona Polskiego Związku Kwiatów.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top