Mighty Mighty BossTones jest bardzo, bardzo zepsuty

Mighty Mighty BossTones

Mighty Mighty BossTones
Zdjęcie: Frank Hoensch / Redferns (Obrazy Getty)

Wyciszanie puzonu i saksofonutelefony. Nie pukaj w drewno na zawsze. stwój kochanie nieświadomy Ścieżka dźwiękowa i unikaj swoich dziwek. Mighty Mighty BossTones już nie.

Tak, takie wrażenie odnieśliśmy dzisiaj, ponieważ słynny zespół skaInne grupy sca nie były aż tak popularne —ogłaszanie na Facebooku Zerwali w tym tygodniu. (anie 20 Lata temu, jak wiarygodnie założyłem.) Wiadomość dotarła dzisiaj dchociaż wspomniałem plany zespołu Grać na festiwalu Slam Dunk w czerwcu. Ale teraz się zanurzy Powinieneś krytykować bez dynastii „pewnego dnia, jak sądzę” lub dziwnego przywództwa bękarta króla aby poprowadzić ich do ich domów.

Cóż, powody separacji to: TZespół tak naprawdę nie dostarczył, poza powiedzeniem:Postanowiliśmy nie kontynuować działalności jako grupa.” (Uprzejmie podziękowali również swoim fanom za lata wsparcia). tocząca się skała Ma kilka domysłówwprawdzie, kim jestemjest zakorzeniona w niedawnej kontrowersji, w której osoba o imieniu „Dicky Barrett” – tj. imię wieloletni lider drużyny (a do niedawna Anchor Jimmy Kimmel w ABC) – został wymieniony jako producent w filmie promującym zbliżający się wiec Roberta F. Kennedy’ego Jr. przeciwko czystce.

Sam zespół nie odpowiedział na pytania dotyczące tej konkretnej linii spekulacji, więc nie możemy definitywnie skomentować, czy i w jakim kierunku polityka Barretta wpłynęła na rozłam. (Jeśli jednak pokonasz 9 mężczyzn po pięćdziesiątce w Ameryce) Nie Posiadanie co najmniej jednego Wbrew irytującemu zaszczepieniu czającemu się w ich szeregach, liczby wydają się „astronomicznie niskie”).

Zespół BossTones wcześniej zawiesił działalność w 2003 r., zanim ponownie zjednoczył się w 2007 r. W tym czasie wydali 11 albumów studyjnych, a niedawno zostały wydane Kiedy Bóg był wielki w maju ubiegłego roku. Biorąc pod uwagę, że ostatnim utworem na tym albumie był „The Final Parade”, wiele postaci opłakuje, trzymając się czegoś, co było martwe od tylu lat… cóż, mmoże to nie było tak bezprecedensowe jak to wszystko.

READ  Horoskop dzienny: 18 sierpnia

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top