Messi kontraktuje się z Covid – dzień po przesłaniu „złego wirusa” – RT Sport News

Lionel Messi wykazał pozytywny wynik testu na obecność Covida – dzień po tym, jak supergwiazda Paris Saint-Germain i Argentyny opłakiwały wirusa setkom milionów swoich fanów.

Dzień po wysłaniu wiadomości o wirusie Corona do dużej liczby jego zwolenników, zdobywca Złotej Piłki, Lionel Messi, został najnowszym piłkarzem, który ponownie uzyskał pozytywny wynik testu.

Messi, mistrz Copa America, miał okropny początek do 2022 roku, a pojawiły się wieści, że zaraził się wirusem, gdy miał wznowić trening z drużyną Paris Saint-Germain po rozpoczęciu sezonu dotkniętego kontuzją.

34-letni idol opublikował wiadomość na temat Covida zaledwie dzień wcześniej, używając adresu na swoim Instagramie z ponad 296 milionami obserwujących, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat kryzysu, który pogłębił się wraz z pojawieniem się wariantu Omicron.

„Mogę być tylko wdzięczny za wszystko, co musiałem przeżyć w 2021 roku” powiedział Messi, życząc swoim fanom powodzenia.

„Jeszcze bardziej, gdy wiele osób miało naprawdę zły czas z powodu niekończącego się zjadliwego wirusa.

„Mam nadzieję, że rok 2022 przyniesie dużo zdrowia, czego wszystkim życzę na Nowy Rok. Uściskajcie wszystkich.”

Uważa się, że Messi, który sfotografował się w Rosario ze swoją żoną Antonellą Roccuzzo i trójką dzieci w Boże Narodzenie, nie miał wcześniej pozytywnego wyniku testu na Covida podczas prawie dwuletniej pandemii.

W kwietniu sześciokrotny zwycięzca najbardziej prestiżowej indywidualnej nagrody w piłce nożnej pomógł uzyskać 50 000 szczepionek przeciwko Covid z Chin w ramach planu podania szczepionek wszystkim południowoamerykańskim piłkarzom przed Copa America.

Messi powiedział Reuterowi przed turniejem, który w krótkim czasie przeniósł się z Kolumbii i Argentyny do Brazylii: „To nas martwi, ponieważ łapanie Covida jest niebezpieczne dla wszystkich.

„Staramy się być ostrożni, ale nie jest to łatwe. Takie rzeczy się zdarzają. Postaramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby nikt nie zrozumiał, ale czasami to po prostu nie zależy od nas samych”.

Agencja wskazała, że ​​Messi nie był szczepiony w momencie startu turnieju, który rozpoczął się w czerwcu 2021 roku, a zakończył zwycięstwem Messiego na najlepszego gracza turnieju w lipcu.

READ  Nominowani w Montrealu Canadiens na Dyrektora Generalnego

Najnowsze statystyki pokazują, że w jego kraju ojczystym było do tej pory prawie 5,7 miliona przypadków COVID-19.

Nowe ograniczenia we Francji oznaczają, że maksymalnie 5000 fanów będzie mogło oglądać mecze, gdy PSG powróci na stadiony, zaczynając od wycieczki do Van w Coupe de France w poniedziałek.

Oczekiwano, że ponad 59 000 fanów wypełni trybuny podczas sobotniej podróży liderów Ligue 1 do kolegi wagi ciężkiej, Lyonu, ponieważ stadion Parc des Princes Ligi Mistrzów mieści zwykle prawie 50 000 miejsc.

Liczby te zostały drastycznie zmniejszone w ramach przepisów wprowadzonych przez rząd francuski w związku z obawami, że szpitale mogą zostać przytłoczone wzrostem liczby przypadków.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *