NHL Buzz: Hischier powraca na mecz Devils vs. Sabres

Witamy w NHL Buzz. Codziennie w sezonie zasadniczym NHL.com dostarcza najświeższe wiadomości.

Diabły z New Jersey

Nico Hischier wraca do składu na sobotni mecz Devils z Buffalo Sabres po opuszczeniu 11 meczów z powodu kontuzji górnej części ciała.

Centrum Devils w tym tygodniu wzięło udział w trzech sesjach treningowych, a mecz rozpoczął na linii z Ondrejem Palatem i Jesperem Bratem.

Hischier doznał kontuzji w wygranym 5:4 meczu z Sabres 27 października, kiedy o 16:00 pierwszej tercji przyjął nielegalne wysokie uderzenie od zapolowego Sabres Connora Cliftona po bandach. Kapitan Diabłów zagrał w drugiej połowie, a w trzeciej nie zagrał. 28 października Departament Bezpieczeństwa Graczy NHL zawiesił Cliftona na dwa mecze za nielegalne sprawdzenie głowy.

Devils (8-9-1) bez Hischiera osiągnęli wynik 4-7-0 i weszli w sobotę z 17 punktami, wyprzedzając w Konferencji Wschodniej jedynie Ottawa Senators i Columbus Blue Jackets (po 16 punktów).

Hischier strzelił dwa gole, odsetek zwycięstw po wznowieniu wynosił 55,2 (64 na 116), a średni czas gry na lodzie wynoszący 16:50 w siedmiu meczach w tym sezonie. W zeszłym sezonie w 81 meczach miał najwięcej goli w karierze w NHL, asyst (49) i punktów (80). – Mike J. Morreale

Mieszkańcy wysp Nowego Jorku

W sobotę Adam Pelesh został przeniesiony przez Islanders do rozszerzonej rezerwy kontuzjowanych z powodu kontuzji górnej części ciała.

Obrońca doznał kontuzji w pierwszej kwarcie wygranego 5:3 meczu z Ottawa Senators, ściskając się za nadgarstek po uderzeniu napastnika Senators Drake’a Bathersona.

Billick zajmuje czwarte miejsce wśród Islanders pod względem czasu na lodzie na mecz (19:38) i ma trzy asysty w 16 meczach w tym sezonie. Wcześniej w tym miesiącu opuścił trzy mecze z powodu kontuzji dolnej części ciała, a w zeszłym sezonie opuścił także 21 meczów z powodu kontuzji górnej części ciała.

Zespół Islanders, który w sobotę będzie gościł Philadelphia Flyers, również umieścił kontuzjowanego napastnika Matta Martina z mocą wsteczną do 15 listopada. Napastnik nie grał od czasu, gdy tamtego dnia doznał kontuzji górnej części ciała w meczu z Vancouver Canucks i opuścił cztery ostatnie mecze.

READ  Wojownicy spełniają zlecenie handlowe Nilsa Lundkvista i wysyłają je do Gwiazd, aby wybrały projekt

Obrońca Sebastian Aho również nie zagrał ze względu na kontuzję górnej części ciała, której doznał w meczu z Senatorami.

„Bilić, zawiesiliśmy go na długo, ponieważ powiedziano nam, że będzie pauzował przez co najmniej kilka tygodni i będzie uprawniony do gry 19 grudnia” – powiedział dyrektor generalny Islanders Lou Lamoriello. „Ach, nadal nie wiemy, w jakim stopniu to jest, i nie dowiemy się tego wcześniej niż przez następne dwa dni, po sprawdzeniu przez lekarzy. Martin, mieliśmy rezerwę na urazy z mocą wsteczną, co oznacza, że ​​kiedy doznał kontuzji. .. [heals]Może odejść i jest blisko”.

W sobotę Nowy Jork poinformował o zwolnieniu obrońcy Mike’a Rileya z Florida Panthers. W tym sezonie w dwóch meczach nie zdobył żadnego punktu.

„Moment, w którym doznał kontuzji zeszłej nocy oraz fakt, że jest weteranem, który rozegrał około 350 meczów, daje nam pewne doświadczenie” – powiedział Lamoriello. „To mobilny leworęczny i mamy z nim pewne doświadczenie, ponieważ graliśmy z nim w fazie play-off, gdy grał w Bostonie. Będzie tu więc jutro”. – Stephena Rosnera

Szable Buffalo

Zemgus Girgensons tydzień w tydzień gra w Sabres z powodu kontuzji dolnej części ciała.

Napastnik opuścił drużynę w połowie drugiej połowy wygranego 3:2 meczu z Pittsburgh Penguins w piątek. W tym sezonie w 20 meczach zaliczył dwie asysty.

Napastnik New Jersey Devils Jordan Greenway, który nie zagrał w piątek, z powodów osobistych nie pojawił się także w sobotę.

Sabres odwołali napastników Isaka Rosena i Jiriego Kulicha z Rochester z American Hockey League, którzy znaleźli się w składzie przeciwko Devils. Rosen zajmuje piąte miejsce w lidze z 19 punktami (osiem goli i 11 asyst); Kolić ma 17 punktów i z 11 golami zajmuje czwarte miejsce.

Złoci Rycerze z Vegas

Obrońcy Shea Theodore i Alec Martinez nie zagrają przeciwko Arizona Coyotes w sobotę (22:00 ET; Scripps, Scripps).

READ  Nieprzygotowani od pierwszej minuty Nafciarze wprawiają się w zakłopotanie w grze 1

Theodore doznał kontuzji górnej części ciała podczas środowego zwycięstwa 2:1 po dogrywce nad Dallas Stars.

„Przyjrzymy się temu dzisiaj” – powiedział w sobotę trener Vegas Bruce Cassidy. „Damy ci znać, jeśli jutro wyruszy w podróż (na trzy mecze), ale nie będzie go dzisiaj wieczorem”.

Martinez opuści swój drugi mecz z powodu kontuzji dolnej części ciała i będzie pauzował z dnia na dzień.

„Nie wiem, jak długo „Marty” będzie trwał. [out]„Przypuszczam, że bliżej tygodnia do 10 dni, ale kto wie w tej chwili” – powiedziała Cassidy.

Tudor zajmuje trzecie miejsce w drużynie Golden Knights z 18 punktami (cztery gole i 14 asyst) po 20 meczach. Martinez ma cztery punkty (trzy gole i jedną asystę) w 14 meczach.

Po nieobecności Theodore’a i Martineza w sobotę do składu dołączą Ben Houghton i Brayden Paschall. – Paul delos Santos

Kanadyjczycy z Montrealu

W piątek Arber Xhekaj został przeniesiony do rezerwy kontuzjowanych z mocą wsteczną do 16 listopada z powodu kontuzji górnej części ciała.

Obrońca doznał kontuzji w drugiej kwarcie po porażce 6:5 z Vegas Golden Knights 16 listopada. Ma trzy punkty (jeden gol, dwie asysty) i zajmuje drugie miejsce w NHL pod względem minut karnych (47) za Liamem O. „Brian z Arizona Coyotes (5).

Shikaj nie zagrał w sobotę, gdy Canadiens przegrali z Los Angeles Kings 4:0.

Stolice Waszyngtonu

TJ Oshie nie pojedzie na początek nadchodzącej wycieczki objazdowej Capitals z powodu kontuzji górnej części ciała.

Napastnik opuścił drużynę w drugiej kwarcie po sobotniej porażce 5:0 z Edmonton Oilers po kontuzji obrońcy Mattiasa Ekholma.

W poniedziałek Waszyngton rozpoczyna pięciomeczowy wyjazdowy wyjazdowy mecz z San Jose Sharks.

Oshie zdobył dwa punkty (jeden gol i jedna asysta) w 17 meczach w tym sezonie.