Następujące AirPods Pro mogą obsługiwać bezstratny dźwięk

Teraz, gdy jest to plik AirPods trzeciej generacji Oferuje niektóre z tych samych funkcji, co AirPods ProJak Apple będzie produkować zaawansowane bezprzewodowe słuchawki douszne? Wydaje się, że poprawiając jakość dźwięku. jak do 9to5MacZnany analityk Ming-Chi Kuo twierdzi, że Apple wypuszcza jesienią drugą generację AirPods Pro z obsługą Apple Lossless Audio (ALAC). Niestety, nie ma wzmianki o obsłudze innych bezstratnych formatów, ale podobno aktualizacja zapewni przynajmniej możliwość słuchania Apple Music (i lokalnie przechowywanych utworów ALAC) bez uszczerbku na jakości.

Kuo spodziewa się również, że zaktualizowane słuchawki AirPods Pro wprowadzą „nowy projekt obudowy”. Być może nie będziesz musiał się zbytnio martwić, jeśli zgubisz wkładki douszne – prawdopodobnie będą one zawierać etui ładujące, które może wydawać dźwięki, takie jak AirTag. Być może będziesz musiał po prostu „połączyć” swoje pąki, aby znaleźć je na chodniku.

Nie jest pewne, czy lub w jaki sposób Apple będzie obsługiwać swój bezstratny format ze względu na ograniczenia potoków danych Bluetooth. Jednak wiceprezes Company Acoustics, Gary Jeffs, powiedział niedawno: co cześć fi w wywiad To, że jego zespół „chce większej przepustowości”, zwiększa możliwości nowej technologii. Apple niekoniecznie zwiększy lub zastąpi standardy bezprzewodowe, takie jak Bluetooth, ale może opracować plik aptX bezstratnyWzór kodowania umożliwiający działanie sieci bezprzewodowej ALAC.

Bez względu na to, jak dokładne jest Kuo, nie liczymy jeszcze na utratę wsparcia. Do rzekomej premiery pozostało jeszcze kilka miesięcy, a Apple może anulować lub opóźnić plany. Mając to na uwadze, taka strategia aktualizacji miałaby sens. Podczas gdy AirPods Pro nadal mają funkcje, takie jak aktywna redukcja szumów i silikonowe końcówki douszne, najnowsze standardowe AirPods są znacznie bliższe pod względem jakości dźwięku i funkcji (takich jak dźwięk przestrzenny), oferując jednocześnie dłuższą żywotność baterii. Obecni profesjonaliści mają naprawdę dobrą wartość tylko wtedy, gdy znajdziesz ich na sprzedaż. Bezstratna muzyka, nowy wygląd i inteligentniejsza obudowa mogą uzasadnić wyższą cenę.

READ  MacBook Pro 2021: 32 GB vs 64 GB RAM w porównaniu do testów [VIDEO]

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top