Mark Henry opowiada o swojej lojalności wobec Vince’a McMahona, ponieważ przez lata miał inne programy

Gdzie Dołącz do AEWMark Henry otwarcie mówił o tym, co skłoniło go do podjęcia decyzji po dwudziestu pięciu latach w WWE. Pojawić się w Sesje ustne z Rene BeckettemHenry omówił więcej szczegółów na temat Jego rozmowy z WWE O wzięciu zakulisowej roli, która ostatecznie nigdzie nie poszła.

To nie jedzie (nigdzie), powiedział Henry. Napisałem to. (Vince) powiedział mi, żebym porozmawiał z Bradem Bloomem. Rozmawiałem z Bradem i przyszedłem z nim do Jezusa (na chwilę). Powiedziałem: „Słuchaj, nie zamierzam podpisywać umowy pożyczki za pomocą mojego imię i nie pracuję tutaj. Muszę znaleźć pracę, mieć dzieci. Wrócili, Carano zostaje zwolniony, Johnny ponownie przejmuje związki talentów i Johnny dzwoni do mnie. I nie spodziewałam się, że Johnny do mnie zadzwoni. Spodziewałem się, że zadzwonią do mnie Brad Bloom lub Vince. – Hej, wciąż robimy cięcia i cokolwiek – powiedział Johnny. coś w tym celu.

„Właściwie podjąłem decyzję, odkąd zadzwonił do mnie Johnny, który mówił mi nie i tak właśnie miało się stać. Od tego momentu nie byłoby lepiej. Więc zadzwoniłem do Tony’ego, ponieważ przyjaźniłem się z Tony przez długi czas, zanim narodziła się AEW. Tony jest wielkim fanem wrestlingu. Więc rozmawialiśmy przez chwilę o zapasach, a potem o piłce nożnej. Mówiliśmy o piłce nożnej bardziej niż o czymkolwiek innym. Ale ja w końcu doszedłem do punktu, w którym, jeśli mam zamiar robić coś na kierowniczym stanowisku lub jeśli mam być pracownikiem w firmie zapaśniczej, musiałbym opuścić dom, musiałbym opuścić WWE. I myślałem o tym w domu przez 25 lat. Dom nie jest tam, gdzie jesteś, jest stamtąd. Więc teraz musiałem wyjechać i robię nowy dom.”

Henry poświęcił czas, aby porozmawiać o swojej lojalności wobec WWE na przestrzeni lat, nawet w trudnych czasach i dziesięcioleciach ofert innych promocji. To, w połączeniu z rozmową z żoną, ułatwiło mu przejście na AEW.

READ  Charlie Cox mówi, że nie ma go w zwiastunie Spider-Mana

– Byłem lojalny – powiedział Henry. „Miałem firmy oferujące mi więcej pieniędzy na początku i w połowie 2000 roku. Nigdy nie poszedłem, Vince wiedział, że nie. Rozmawialiśmy, a Vince znał moją lojalność. Były problemy i nigdy o nich nie rozmawiałem, ponieważ nigdy nie było to właściwe aby o nich porozmawiać. I przezwyciężyłem wszelkie problemy. Ale poradziłem sobie z tym dość łatwo, ponieważ wiedziałem, że robię wszystko, co właściwe. Nigdy go nie lekceważyłem, nigdy nie lekceważyłem pracy. Jakby nikt nie mógł powiedzieć źle o Marku, ona zrobił to dobrze.

“(Myślałem), że moje odejście oznaczało, że będę musiał przywrócić nowe dziedzictwo. Myliłem się, ponieważ moja żona wspomniała o tym, że” zapasy to zapasy, bez względu na to, gdzie jesteś “. Jeśli odejdziesz, zabierzesz wszystko, co wiesz i uczysz, i podzielisz się tym z tymi dziećmi. A ja powiedziałem: “Wow. Jeśli czuję się z nią dobrze, czuję się z nią dobrze. I zrobiliśmy ten krok”.

Jeśli użyjesz któregokolwiek z cytatów w tym artykule, podaj sesje ustne z Renee Paquette i zgłoś ah/t do Wrestling Inc. do kopiowania

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top