Lululemon zatrudnia wiele zdalnych prac w Kolumbii Brytyjskiej, a te 6 miejsc pracy nie wymaga dyplomu

Jeśli szukasz pracy zdalnej i kochasz Lululemon – masz szczęście!

Słynna marka zatrudnia teraz kilka zdalnych prac, a niektóre z nich są Nie wymagaj nawet stopnia Wylądować w roli.

Ponadto firma oferuje pracownikom wspaniałe korzyści, takie jak miesięczny zasiłek na cele zdrowotne i zniżki dla pracowników.

Jeśli brzmi to jak spełnienie marzeń, wyjdź ze swojego CV i zacznij aplikować na te otwarte stanowiska!

specjalista ds. świadczeń zdalnych

Kto powinien się zgłosić: Jeśli masz już pewne doświadczenie w zakresie zasobów ludzkich, ta rola może być dla Ciebie odpowiednia. Wymaga pracy z zespołem Lululemon People & Culture oraz obsługi wynagrodzeń pracowniczych, świadczeń, programów emerytalnych i odnowy biologicznej.

Złóż wniosek tutaj

Menedżer talentów (rekruter)

Kto powinien się zgłosić: Dzięki tej pracy będziesz zdalnie wyszukiwać wspaniałych ludzi do współpracy w Lululemon. Jeśli chcesz odkryć dobrego pracownika i wcześniejsze doświadczenie w zatrudnianiu, zgłoś się do tej pracy JAK NAJSZYBCIEJ.

Złóż wniosek tutaj

Agile Program Manager – Inżynieria Doświadczeń Cyfrowych

Kto powinien się zgłosić: ta rola Będzie ściśle współpracował z inżynierami z Lululemon i pomoże kierować zespołami. Ponadto odpowiada za rozwój cyfrowego doświadczenia Lululemon dla klientów.

Chociaż nie jest wymagany żaden stopień naukowy, pewne wcześniejsze doświadczenie w zarządzaniu budżetami projektów, zarządzaniu zdalnymi zespołami i innych kwalifikacjach jest niezbędne do tej pracy.

Złóż wniosek tutaj

Menedżer Programu Zarządzania Portfelem – Technologia Dystrybucji Produktów

Kto powinien się zgłosić: Jeśli masz wcześniejsze doświadczenie w technologii i uwielbiasz pracować w zespołach, być może warto aplikować na tę pracę. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzorowanie różnych zespołów, więc będziesz poważnie potrzebować dobrych umiejętności przywódczych.

Złóż wniosek tutaj

Menedżer ds. Technologii – Globalna technologia realizacji, systemy handlowe

Kto powinien się zgłosić: Jeśli jesteś bardzo dobrze zorganizowany, ta pozycja może być bardzo dobrym wyborem. Dzięki tej pracy będziesz współpracować z zespołem Trade Systems, aby opracować plany strategiczne dla Lululemon.

Jeśli uważasz, że podołasz zadaniu planowania i organizowania Lululemon, aplikuj!

Złóż wniosek tutaj

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top