Luba. Pisetzotwk próbował zapłacić za zakup. Tyle na rok 1982

Policja w Lubie otrzymała raport ze sklepu w mieście. „Ochroniarz poinformował władze o swoich podejrzeniach co do jednego z klientów. Sprzedawca powiedział, że banknot, który osoba chciała zapłacić za towar, był fałszerstwem” – Young Aspi. Alexandra Pybrisica z Dolnośląskiej Policji.

Banknot istnieje od 1982 roku, a z obiegu został wycofany w 1996 roku. Dlatego odmówił sprzedaży towaru tej osobie i poinformował ochronę oraz władze.

Mrdrzechowo. Smutny koniec przyjęcia urodzinowego. 17-latek zmarł

23-latkowi grozi do 10 lat więzienia

„Policja w wydziale blokady i ruchu drogowego komendy Lubasa sprawdziła dane osobowe 23-latka i znalazła go. Chciał wejść do budynku mieszkalnego w Lubie pod zarzutem usiłowania kradzieży„- skontaktował się z Young Aspect. Alexandra Pybrisica.

Kiedy policjant dołączył, policja zatrzymała 23-latka i zabrała go na komisariat. Tam musi usłyszeć zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia za usiłowanie kradzieży.

Skoki.  Po 24-godzinnych poszukiwaniach policja aresztowała domniemanego gwałcicielaSkoki. Oskarżony został zatrzymany za gwałt. Obława trwała 24 godziny

Obejrzyj wideo
19-letni niebezpieczny weekend w wódce. Konto: kradzież w kiosku, wejście do sklepu i próba wybicia innego okna

READ  Windsor Mayor stara się chronić łańcuch dostaw zakładów EV podczas podróży do Polski

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top