Losowo: reżyser Smash Bros. Masahiro Sakurai właśnie kupił konsolę Xbox Series X

Sakurai zwrócił naszą uwagę wczoraj, kiedy był Udostępnij zdjęcie, na którym jedzie na koniuA teraz znowu przyciąga uwagę mediów społecznościowych, tym razem po to, by kupić mu Xboxa!

Tak, zgadza się – dyrektor Gra Super Smash Bros. Ostateczny W końcu dostał w swoje ręce najnowszą i najpotężniejszą konsolę Microsoftu, Xbox Series X. Ogólnie rzecz biorąc, Sakurai jest graczem – więc nie jest niespodzianką, że dodał najnowszą konsolę Xbox do swojej konfiguracji gier, która już zawiera Nintendo Switch i PlayStation 5.

Oto przybliżone tłumaczenie Google wraz z odpowiedzią z oficjalnego konta Xbox na Twitterze:

„Rok po premierze w końcu go kupiłem…! Może mieć na to wpływ Corona, ale wciąż będzie trudno zdobyć sprzęt do gier”.

Xbox właśnie minął 20. rocznicę i to wreszcie Wydaje się, że zyskuje na japońskim rynku gier – dzięki Game Pass i xCloud, w które można grać na wielu urządzeniach. Xbox Series X działa | S również dobrze radzi sobie w tej okolicy.

Tylko w tym tygodniu potwierdzono, że łączna sprzedaż Xbox Series X | S przekroczył już całkowitą sprzedaż Xbox One na całe życie. Jak stwierdzono na naszej siostrzanej stronie Czysta konsola Xbox, nowe systemy Microsoftu przekonwertowały około 116 119 jednostek w ciągu jednego roku w porównaniu do 114.726 jednostek Xbox One po około siedmiu i pół roku.

Jak potwierdził Xbox Japonia stała się najszybciej rozwijającym się rynkiem w systemie, i nawiązuje do Xbox, który opisuje, w jaki sposób chce rozszerzyć swój zasięg w tym regionie — poprzez zapewnienie większej liczby japońskich partnerstw i japońskich gier dla swoich usług.

nieskończona aura Na podium 8 grudnia, więc może Sakurai się do tego przygotowuje. Jakieś inne zalecenia dla niego? Czy masz Xboksa? Zostaw komentarz poniżej.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top