Morgan Rielly zaprzeczył dogrywce, gdy Joseph Wall odniósł swoje pierwsze zwycięstwo – The Athletic

To był proces blendera dla liście klonu Sobotni wieczór, kiedy odnieśli razem kolejne zwycięstwo, ale nie będzie to takie, którego fanami będą Sheldon Cave i reszta sztabu szkoleniowego Leafs. Nie wierz mi? To była jego reakcja na Morgan RileyZwycięski gol, który uratował nas przed dogrywką.

Wiem, że w lidze jest wielu trenerów, którzy mają niesamowitą osobowość za ławką, ale taka jest reakcja trenera, który wciąż kwestionuje sprawy dotyczące zespołu. Plusem jest to, że jest to kolejne zwycięstwo z dwoma kamieniami milowymi dla członków klubu, a zbliża się pierwszy wyścig w Atlantic Division, w którym Leafs mają 21 punktów do 22 na Florydzie.

pierwsza gwiazda

John Tavares

Cztery lata temu wszyscy siedzieliśmy przy naszych ekranach, mając nadzieję, że Tavares podpisze Maple Leafs w wolnej agencji. Po dwustu szesnastu meczach kapitan strzelił swojego setnego gola dla klubu, zmieniając strzał Rileya po mocnej grze.

pomóż mu Ondrej Cassie Cel był kolejnym punktem kulminacyjnym. Rasmus AsplundPróba oczyszczenia terenu została udaremniona przez Tavaresa, który przeciął dysk Kase, gdy on również walczył Jeff Skinner. Chociaż ostatnio retoryka na temat kontraktu z Tavaresem była coraz gorsza, trudno powiedzieć, że nie do końca dotrzymał umowy.

READ  Jonathan Toews z Chicago Blackhawks, Patrick Kane – Szkoda, że ​​nie zrobiliśmy kilku różnych rzeczy, aby pomóc Kyle Beach w 2010 roku

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top