Logan Mailloux Montreal Canadiens OHL przywrócił Londyńskich Rycerzy

OHL ogłosiła, że ​​londyńscy rycerze broniący człowieka Logana Maylo i detektywa z Montrealu Canadiens Logana Maylo zostali przywróceni na stanowiska z dniem 1 stycznia 2022 roku.

Mailloux został zawieszony przez ligę na czas nieokreślony po incydencie w listopadzie 2020 roku, który naruszył oczekiwania ligi dotyczące odpowiedniego zachowania graczy.

„Od czasu komentowania i przy wsparciu London Knights, Logan Mailloux był zaangażowany w terapię i doradztwo z dr Lindsey Forbes oraz plan rozwoju osobistego pod przewodnictwem Wendy Glover. Pani Glover pochodzi z Londynu” OHL powiedział w oświadczeniu wydanym w środę:

„Plan rozwoju osobistego gracza obejmował cotygodniowe spotkania, ciągłe kończenie certyfikacji i refleksje na temat zbadanych koncepcji. Niektóre z certyfikatów i programów dostępnych dla sportowców, które ukończył, to szacunek w sporcie, zdrowie psychiczne w sporcie, media sportowe, etyka w sporcie i różnorodność i integracja, psychologia sportu i świadomość kulturowa.

„Po zapoznaniu się z programem, rozmowie z graczem i panią Glover oraz otrzymaniu od gracza zobowiązania do kontynuowania jego programu rozwoju osobistego, Liga jest usatysfakcjonowana, że ​​Logan Mailo podjął niezbędne kroki i przywróci go z dniem 1 stycznia. 2022.

„Ontario Hockey League pozostaje zaangażowana w ustawiczne kształcenie swoich graczy”.

Mailloux został wybrany 31. w klasyfikacji generalnej przez Canadiens w projekcie NHL 2021.

READ  Podpis McAvoya, komentarz Larkina, Carter Hart i niewytłumaczalne (16 października) - DobberHockey

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top