5 najważniejszych rzeczy, które pojawią się w Genshin Impact 2.4

Genshin Impact nadchodzi nowy rok z wielkimi fanfarami w nadchodzącej aktualizacji 2.4. Ta aktualizacja zapewnia mnóstwo nowej zawartości, powrót niektórych ulubionych postaci przez fanów i odkupienie konkretnego wydarzenia, które nie zostało źle przyjęte. Oto pięć najważniejszych rzeczy, które pojawią się w Genshin Impact 2.4.

5 najważniejszych rzeczy, które pojawią się w Genshin Impact 2.4

1) poniżej

Inazuma nadal się rozwija. Nasz najnowszy projekt w Krainie Elektro prowadzi nas w głąb ziemi do Enkanomiya, ogromnej jaskini znajdującej się pod Sangonomiya. Do swoich łamigłówek użyje jasnej i ciemnej mechaniki, a historia okolicy zostanie opowiedziana z różnych perspektyw w otoczeniu. Ciekawie będzie zobaczyć, jak miHoYo udaje się wydobyć nieliniowe historie.

2) Niedziela jest najlepsza

Ubrania wróciły i wydaje się, że w tunelu jest ich więcej. Podobnie jak w poprzednim wydaniu kosmetycznym o nowych motywach w 1.6, na to wydarzenie dostępne są dwa nowe kostiumy. Czterogwiazdkowa postać Ningguang i pięciogwiazdkowa postać Keqing otrzymują niesamowite suknie wieczorowe jako nowe kosmetyki.

Odzież Ningguang będzie oferowana za darmo w ramach wydarzenia Lantern Rite, a ubrania Keqing będą dostępne w obniżonej cenie podczas aktualizacji. Mam nadzieję, że w przyszłości te kosmetyki będą pojawiać się częściej i cieszę się, że znów je tu widzę.

3) Rytuał Latarni: Zemsta

Mówiąc o Lantern Rite, w tym roku przywracamy najlepsze części Lantern Rite, usuwając nudne wydarzenia, które zakłóciły zeszłoroczny festiwal. Dziesięć Interlocking Fates zostanie przyznanych jako część premii za logowanie z szansą na zdobycie darmowej czterogwiazdkowej postaci, którą wybierzesz od Liyue w tym wydarzeniu.

Nowością w Lantern Rite są mini-gry, które wprowadzają w świąteczny nastrój; Miła zmiana w stosunku do zeszłorocznej misji pobierania.

4) Cztery banery

Z równoczesnym sukcesem 2.3 pierwszy i albedo Banery, miHoYo znów jest podwojone. Po raz pierwszy w aktualizacji w grze pojawią się cztery sztandary wydarzeń: nowy, pięciogwiazdkowy sztandar, który Shenhe podzieli się z Xiao w swojej pierwszej powtórce, podczas gdy druga fala będzie zawierała dwa razy powtórki w Zhongli i Ganyu.

READ  Lava Probuds TWS Earbuds wprowadzone na rynek w Indiach; Sprawdź ceny, funkcje i inne szczegóły

5) Yeon Jin, za darmo dla wszystkich

Nowa czterogwiazdkowa postać Yun Jina, która pojawi się w pierwszej połowie 2.4, pod sztandarem Xiao i Shenhe. Jednak kwalifikuje się również do Darmowy czterogwiazdkowy prezent W ramach imprezy Lantern Rite. Każdy ma sposób na odblokowanie go w ten sposób, bez potrzeby pragnienia.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top