Lakers kontra Raptors: Trener Toronto Darko Rajakovic ze złością krzyczy na sędziów po niewielkiej porażce z Los Angeles

Kiyoshi Mio/USA Today Sports/Reuters

Trener Raptors Darko Rajakovic był wściekły po niewielkiej porażce Toronto.

CNN

Toronto Raptors Trener Darko Rajakovic skrytykował sędziów po niewielkiej porażce jego zespołu z gospodarzami 132:131. Los Angeles Lakers Wtorek.

Rajakovic był zły z powodu różnicy w rzutach wolnych między obiema drużynami, ponieważ Lakers strzelali 36 rzutów wolnych na mecz w porównaniu do 13 Raptors.

Tylko w czwartej kwarcie Lakers oddali 23 rzuty wolne. Raptors strzelili tylko dwa gole.

„To oburzające” – powiedział Rajakovic zły. „To, co stało się dziś wieczorem, to zupełnie normalne. To wstyd. Wstyd dla sędziów. Szkoda, że ​​liga na to pozwoliła. Dwadzieścia trzy rzuty wolne dla nich, a my dwa rzuty wolne w czwartej kwarcie? Jak to zrobić? grasz w tę grę?”

„Rozumiem szacunek dla All-Stars i tak dalej, ale w naszym zespole mamy też gwiazdorów. Jak to jest [it] Czy to możliwe, że Scottie Barnes, który w tej lidze jest zawodnikiem kalibru All-Star, za każdym razem, gdy agresywnie podchodzi do obręczy i stara się do niej dostać bez grzebania, nie stara się dostawać faulów, a dostaje dwa wolne? rzuca całą grę?

„Jak to możliwe? Jak mi to wyjaśnisz?”

Amerykańska Liga Koszykówki Zawodowej nałożyła karę za flop przed rozpoczęciem bieżącego sezonu, próbując zniechęcić graczy do upiększania kontaktu z zawodnikami i sprzedawania fauli sędziom.

Ashley Landis/AFP

Anthony Davis w czwartej kwarcie oddał 11 rzutów wolnych.

Wielki zawodnik Lakers, Anthony Davis, który zakończył mecz z 41 punktami, 11 zbiórkami i sześcioma asystami, tylko w czwartej kwarcie oddał 11 rzutów wolnych i poprowadził Lakers do niewielkiego zwycięstwa.

„Przyszli dziś wieczorem wygrać? Jeśli tak, daj nam znać, żebyśmy nie przychodzili na mecz. „Po prostu daj im zwycięstwo. Ale to nie było dziś sprawiedliwe.

READ  Pobudka olimpijska: Laurent Dubriel i Brad Jocho zdobywają medalowe chwile

„A to się nie zdarza [for the] Dla nas pierwszy raz. Scotty Barnes też by był [an] wszystkie gwiazdy. „Będzie twarzą tej ligi, a to, co się tutaj dzieje przez cały sezon… to kompletna bzdura”.

LeBron James dodał dla Lakers 22 punkty, 12 asyst i pięć zbiórek, a dwucyfrowe wyniki zdobyli Cam Reddish, Taurean Prince, Austin Reeves, Christian Wood i D'Angelo Russell.

Jeśli chodzi o Raptors, RJ Barrett utrzymał dobrą formę od czasu przejścia z New York Knicks, notując 23 punkty, 10 zbiórek i pięć asyst, podczas gdy Barnes dodał 26 punktów, sześć asyst i trzy zbiórki.

Pascal Siakam dodał 25 punktów więcej, a Immanuel Quickley, który również przeszedł za Barretta, zdobył 21 punktów.

Tymczasem Rajakovic prawdopodobnie może spodziewać się wysokiej kary od NBA za wtorkowy wybuch.

Zwycięstwo pozostawia Lakers 19-19 i zajmują 10y W Konferencji Zachodniej Raptors mają obecnie bilans 15-22 na 11y Miejsce na wschodzie.