Kultowy telefon czatowy Fisher-Price wykonuje teraz rzeczywiste połączenia telefoniczne

iPhone 4 firmy Apple jest często postrzegany jako szczytowe osiągnięcie konstrukcji telefonów, ale co z telefonem Fisher-Price Chatter? Dzięki przyjaznym funkcjom (duża uśmiechnięta buźka narysowana z przodu) i przenośnej konstrukcji (dzięki czterem kółkom), Chatter Telephone od dawna jest narzędziem wybieranym przez osoby wymagające estetyki. I poniżej 4 lat. W tym tygodniu, aby uczcić 60. rocznicę urządzenia, Fisher-Price po raz kolejny uderzył nas swoją odwagą i innowacją: teraz telefon czatu wykonuje i odbiera połączenia telefoniczne.

Trzeba przyznać, że nowa wersja telefonu Fisher-Price Chatter Phone z technologią Bluetooth jest bardziej akcesorium niż kompletnym urządzeniem przenośnym. Łączy się z telefonem z systemem Android lub iOS przez Bluetooth i Dla mnie GizmodoW rzeczywistości możesz wybierać numery za pomocą plastikowego pokrętła obrotowego oraz odbierać i rozłączać połączenia, podnosząc i odkładając słuchawkę na stojak. Jest nawet funkcja dla mówcy, gdy bierzesz udział w tej bardzo ważnej konferencji, aby spróbować rozwiązać problem kto zabrał ci nos?.

Jednak nie wszystkie wiadomości są dobre. Rozczarowujące, urządzenie za 60 USD ładuje się za pośrednictwem bardzo przestarzałego microUSB, ale myślę, że to przyzwoita opcja retro. Telefon jest dostępny w przedsprzedaży Wyłącznie w Best Buy, chociaż nie jest jasne, kiedy nastąpi wysyłka. Możesz przynajmniej mieć pewność, że brak żetonów nie wpłynie na dostawy i możemy się spodziewać, że więcej niż kilka rodzin ozdobi swoje domowe biura jedną z tych piękności w te święta.

READ  Redmi Note 11T 5G pierwsza sprzedaż online dzisiaj w Indiach w południe, sprawdź oferty tutaj

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top