Tytani zatrzymywali się dramatycznie w ostatniej chwili, by pokonać Billsa z podekscytowania

NASHVILLE, TN – Derek Henry po raz kolejny pokazał, jak ważny jest dla Tytanów z Tennessee.

Tym razem otrzymał pomoc od obrony Tennessee.

Henry zdobył swoje trzecie przyłożenie na 3:05 przed końcem, powstrzymując Tytanów Josha Allena na czwartym spalonym w ostatnich sekundach, aby pokonać Buffalo 34-31 w poniedziałek wieczorem, kończąc zwycięską passę czterech meczów Billów.

Poprowadził Bills East Asian do Titans 3 po ostatecznym posiadaniu piłki i mógł wysłać mecz na dogrywkę, strzelając z pola, ale zamiast tego poszedł po zwycięstwo – i nie zabrakło mu.

Po pierwsze, Allen został oznaczony jako nieśmiały przed pierwszym znakiem w wyścigu. Czwarty w dół, wytrzymały rozgrywający odsunął broń, aby oddać strzał pod środkiem. Linia obrony Tennessee przesunęła się do przodu, by spotkać się z Allenem, którego nogi wyskoczyły spod niego, zanim Jeffrey Simmons zmierzył się z rozgrywającym.

Tytani (4-2) przejęli kontrolę na 12 sekund, aby rozpocząć tak potrzebne świętowanie z broniącymi tytułu mistrzami Azji Południowej.

Henry powiedział o obronie Tennessee: „Mamy tam kilka psów. Walczą do końca.

Henry został rozpędzonym kapitanem NFL, mimo że większość drużyn w lidze rozegrała sześć meczów, ukończył z odległością 143 jardów i osiągnął setkę w piątym meczu z rzędu. To najdłuższa passa w NFL od czasu, gdy DeMarco Murray zdobył osiem z rzędu w 2014 roku dla Dallas.

Ofensywny gracz roku 2020 AP również zdobył TD wynoszący 76 jardów i 3 jardy straty. Długie TD – pierwsza z siedmiu głównych zmian w grze – pojawiła się, gdy Tytani przegrywali 6:0 na początku drugiej połowy dzięki obronie, która złapała Billów z parą wczesnych bramek z pola.

Trener Tytanów Mike Frabel powiedział: „Ciągle skaczemy na plecy Dereka, a on jest gotowy i może nas nieść. I to jest coś, co wiesz, że masz w tylnej kieszeni, w przedniej kieszeni. wielka szansa na życie tam ”.

READ  NHL Buzz: Decyzja Thompsona w czasie meczu dla Sabres vs. Canadiens

Rozgrywający Ryan Tannehill dodał kolejną rundę TD przeciwko obronie Buffalo, która zajęła trzecie miejsce w wyścigu.

Harold Landry miał dwa worki z Trzech Tytanów, a Kevin Biard przechwycił podanie.

The Bills (4-2) woleli iść do przodu po zwycięstwo, a nie grać dla OT, a czwarty na dole nieco zaskoczył Buffalo. Trener Billsa Sean McDermott powiedział, że urzędnicy początkowo wskazywali, że Allen zajął pierwsze miejsce w swoim trzecim miejscu. McDermott powiedział, że rozmawiał po meczu z sędzią Clettim Blackmanem, który oficjalnie powiedział mu przez radio z pudełka, że ​​Allen nie doszedł do skutku.

„Nie zrobiliśmy tego” – powiedział McDermott.

Allen, który zamienił najlepszego rozgrywającego 24 NFL na spalonego w swoim pierwszym przyłożeniu od 2018 roku, powiedział, że nie ma dobrych podstaw.

„Po prostu próbowałem znaleźć okno, aby tam wejść, a wślizgnięcie się do rozgrywającego wcale nie było najzabawniejsze” – powiedział Allen.

The Bills przedłużyli swój rekord w NFL na prowadzenie w pierwszej połowie do 15 kolejnych meczów. Ale ich obrona, która pozwoliła na 12,8 punktu na mecz w lidze, zrezygnowała z wyższej liczby punktów w sezonie.

Allen ukończył z 353 jardami i trzema niszczycielami. Jego trzeci był 1 jard do Tommy’ego Sweeneya w ostatniej minucie trzeciej kwarty, a podanie Allena z wąskiego końca Dawsona Knoxa zamieniło 2 punkty i prowadziło 31-24. Buffalo nie strzelił ponownie.

Po podaniu z 29 jardów TD do Cole’a Beasleya przed przerwą Allen wyprzedził Aarona Rogersa z 108 punktami TD w swoim 49. starcie. Rogers miał 107 TD za to, co było przed rozgrywającym w swoich pierwszych 50 startach od czasu fuzji NFL.

Henry już dawno odszedł

Henry ma teraz 11 niszczycieli czołgów z co najmniej 50 jardów i łączy byłych tytanów, którzy uciekają z Chrisem Johnsonem, aby zająć czwarte miejsce w historii NFL. Tylko Adrian Peterson (16), Barry Sanders (15) i Jim Brown (12) mają więcej. Ten niszczyciel czołgów pojawił się w pierwszą rocznicę zdobycia 94 jardów przez Henry’ego.

READ  7 dodatkowych graczy Flames, 3 trenerów dodanych do protokołu COVID w NHL

Biegnij do domu, rzucaj do przodu

Tytani cofnęli się do historii dzięki sztuce, która pokonała Billów w dzikiej grze karcianej AFC w styczniu 2000 r., znanej jako Music City Miracle. Spektakl nazywał się „Home Run Throw Back”, w którym Frank Wickick rzuca piłkę boczną do Kevina Dysona w celu zwycięskiego lądowania.

Tym razem Chester Rogers zaryzykował pod koniec pierwszej kwarty i rzucił przez boisko do Chrisa Jacksona. problem? Jego podania były raczej podaniem do przodu niż z boku, co kosztowało Tytanów karę.

urazy

To była droga gra dla stanu Tennessee. Trzy razy w meczu Pro Bowl Taylor Liwan był zdejmowany z boiska i oceniany za wstrząs mózgu pod koniec drugiej kwarty. Nowicjusz Caleb Farley, najlepszy gracz w selekcji Tytanów, musiał zostać wyrzucony z boiska z powodu kontuzji lewego kolana, z którą nie mógł sobie poradzić.

Odbiorca, Julio Jones, który złapał oszałamiającą 43-jardową piłkę z kasku Micaha Hyde’a, również doznał kontuzji ścięgna podkolanowego po opuszczeniu dwóch ostatnich meczów. Defensywny grzbiet Chris Jackson nie ma już kontuzjowanej stopy.

Cameron Bateson uszkodził kolano po powrocie przed przerwą. Tennessee wszedł do tego meczu z 16 kontuzjowanymi zawodnikami.

Jeśli chodzi o rachunki, to Knox trafił w rękę i przegapił czwartą kwartę.