Książę Harry wezwał do usunięcia księcia Karola z przemówienia ONZ

Książę Harry jest pod ostrzałem za ignorowanie księcia Karola podczas jego przemówienia programowego w ONZ na początku tego miesiąca.

Ekspresowa Wielka Brytania Cytując podcast ekspertów ds. nieruchomości, prowadzą Cristina Garibaldi i Kristen Ross, które obie Królewskie nas Podcast podkreślił, jak książę Sussex zignorował księcia Karola, gdy mówił o „znalezieniu pocieszenia w Afryce” po śmierci księżnej Diany.

Garibaldi zacytował jednego z widzów, który powiedział: „Daniel Wallace mówi, że kiedy Harry mówi o pociechy w Afryce po śmierci Diany, to jest interesujące”.

Następnie dodała: „Szczególnie pomija fakt, że to książę Karol zabrał Harry’ego do Afryki po śmierci jego matki”.

Garibaldi potwierdził również, że niewielu innych widzów również sugerowało, że książę Karol był „instrumentalny” w zabraniu Harry’ego do Afryki po śmierci Diany.

Ross dodał: „Wiesz, powiedziałbym, że żałoba jest trudną rzeczą dla wielu ludzi. Szczególnie interesująca jest również perspektywa po fakcie. Złupić.”

Warto zauważyć, że książę Harry miał 12 lat, gdy zmarła księżna Diana i wiadomo, że mocno przyjął cios.

Jeśli chodzi o przemówienie w ONZ, książę Harry podzielił się tym, jak ważna jest dla niego Afryka, mówiąc: „Zawsze znajdowałem nadzieję na kontynencie. pokój i uzdrowienie raz po raz.”

„To miejsce, w którym poczułem się bliżej mojej matki i szukałem pocieszenia po jej śmierci i gdzie dowiedziałem się, że znalazłem bratnią duszę w mojej żonie”.

READ  Dwayne Johnson potwierdza ponowne uruchomienie Black Adama i ujawnia nowe zdjęcie garnituru

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top