Kriyas przewodzi ERC z dnia na dzień w Polsce – FIA ERC

ERC przewodzi nocą w Polsce Kriyasa

Po wygraniu dzisiejszego inauguracyjnego Super Special, ORLEN 77. Polska poprowadzi Nicole Kraiin, zawodniczka Rajdowych Mistrzostw Europy FIA 2021.

Kriasin, który wygrał swoją ostatnią podróż do Polski w 2018 roku, szybko dołączył do platformy na 2,50-kilometrowej Arenie Mikozajki na Volkswagen Polo GTI R5, którą dzieli z pilotem Konstantinem Alexandro.

Hotel, w którym mieści się siedziba imprezy i park serwisowy, został wybudowany celowo na terenie Kobevsky i jest obsługiwany jako pary poziomów zbudowane w celu zwiększenia widoczności oferty.

„Byłem zaskoczony, że na scenie pojawiła się woda” – powiedział kierowca Movisport Griasin, odnosząc się do środków podjętych przez organizatorów w celu kontrolowania kopania kurzu i żwiru przez kierowców na zakrętach na osobnych pasach. „Mieliśmy kilka chwil, ale jesteśmy tutaj”.

Craig Breen wylądował swoim zespołem MRF Tyres Hyundai i20 R5 w 0,6 sekundy, podczas gdy były mistrz ERC2 Wojciech Suzanne poleciał na trzecim miejscu w swoim Morton Sport Sportkoda Fabia Rally 2 Evo z czasem 0,1 Breena.

Fabian Cream (Polar Promotion Volkswagen) związał się z Suzanne we właściwym czasie, ale zajął czwarte miejsce, o 0,3 s szybciej niż Simon Tempestini, który zajął piąte miejsce w Napoca Rally Academy.

Eric Keys z zespołu Yaco ACCR, który zakwalifikował się do ERC-Michael’s Talent Factory, zajął szóste miejsce w swoim Ford Fiesta Rally 2, podczas gdy włoski zespół Hyundai Rally Team Umberto Scandola narzekał na problem z zaworem odcinającym.

Kierowca Toxford WRT டாkoda Fabia Andreas Mickelson był ósmy najszybszy z Cockerem Vrooplevsky dziewiątym i Nilem Solansem, deklarując, że cierpi na ten sam zawór odcinający, który spowolnił go w kwalifikacjach. Zakwalifikował się Tomas Kaspersky, P11, który został uwięziony przez problem z ECU na pokładzie swojego zespołu rajdowego Tiger Energy Drink, Volkswagen.

READ  Rekord Polski LGBTQ + kryje zwycięstwo olimpijskie - POLITICO

Mico Marxic, mistrz Polski zespołu ORLEN 2019, zajął 12. miejsce w Citroen C3 Rally 2 prowadzonym przez jego zespół Saintlock Junior i 13. w defensywnym mistrzu ERC Aleksieju Lukijanuka. Pierwszą piętnastkę wygrali Crescors Crisp i Norbert Hersick. Tymczasem problem ze wspomaganiem, który wyeliminował Simona Campetelli z kwalifikacji, zwrócił się do ścigania Włochów przez SS1. Był 34.

SS2, pierwszy przejazd próby Sweetajno o długości 18,20 km, rozpocznie się w sobotę od 09:20 czasu lokalnego. Kliknij Tutaj Na żywo.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top