kradzież? Karta wyników ujawnia playoff Aljamaina Sterlinga z Petrem Yanem 2 na UFC 273

Można śmiało powiedzieć, że Petr Yan jest niezadowolony z kart wyników sędziów po UFC 273.

Po 25-minutowej podróży w obie strony przeciwko Allgemeine Sterling, Zwycięstwo odniósł „Funkmaster”, tym samym oficjalnie przenosząc się na 2-0 w rywalizacji między nimi. Jednak w innych okolicznościach niż pierwsza bitwa, nadal istnieją kontrowersje.

Najpierw porozmawiajmy o rundach, które były oczywiste. W drugiej i trzeciej klatce Sterlingowi udało się chwycić jedną nogę i przekonać Jana, by odwrócił się plecami. W chwili, gdy to się stało, Stirling zrobił najlepsze wrażenie na plecach, łamiąc plecy Yanowi i szukając duszenia.

Szterling oczywiście wygrał drugą i trzecią rundę, a szczególnie w drugiej doszło do kłótni o 10-8.

Jednak cały ten konflikt wydawał się wyczerpać zbiornik Sterlinga. Yan dobrze wypadł w rundach o mistrzostwo, zbliżając się do wspaniałych obaleń i zajmując pierwsze miejsce. Jednak Yan nigdy nie był w stanie wylądować niczego naprawdę niszczycielskiego – po części dlatego, że kolana na ziemi nadal były nielegalne! – Więc nie było wystarczających obrażeń, aby wygrać jakąkolwiek kartę w skali 10-8 dla Rosjanina.

Tutaj wszystko się rozmywa. Pierwsza runda była najbardziej konkurencyjna w walce, a karty wyników odzwierciedlają ten fakt. Dwóch z trzech sędziów przyznało Sterlingowi ramkę otwierającą, uznając go za zwycięzcę w procesie.

Jeśli chodzi o samą wycieczkę, obaj panowie mają argumenty. Sterling rzucił dużo objętości, zebrał dobre grupy i dobrze wycelował w ciało. W tym samym czasie Yan nieustannie naciskał na przeciwnika, a kiedy wylądował, Sterling wydawał się być bardziej pod wrażeniem swoich ciosów.

W końcu chodzi o preferencje tak samo, jak o wiele innych decyzji. Prawdopodobnie Otwarta rejestracja zmieniłaby stan rzeczy?

Aby zobaczyć pełne wyniki UFC 273: „Volkanovski vs. Korean Zombie” i zagraj, kliknij tutaj!

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top