Vladar podpisuje dwuletni kontrakt o wartości 4,4 miliona dolarów z Flames

Dan Vladar W czwartek podpisała dwuletni kontrakt o wartości 4,4 miliona dolarów z Calgary Flames. Ma średnią roczną wartość 2,2 miliona dolarów i zaczyna się w przyszłym sezonie.

25-letni bramkarz w swoim jedynym początku sezonu wykonał 26 interwencji, wygrywając 4:3 z Edmonton Oilers 15 października. Był w ostatnim sezonie trzyletniego kontraktu podpisanego z Boston Bruins 23 sierpnia 2020 r. I mógł zostać ograniczonym wolnym agentem po sezonie.

„Oczywiście jestem bardzo podekscytowany, ale muszę teraz pracować jeszcze ciężej” – powiedział Vladar witrynie Flames. „Kocham to miasto, kocham fanów, kocham organizację… To spełnienie marzeń.”

Pozyskany dzięki umowie z Boston Bruins 28 lipca 2021, Vladar był 13-6-2 z 2,75 gola do średniej, 906 oszczędności i dwoma w 23 meczach (19 startów) w zeszłym sezonie jako rezerwa. Dla mnie Jakuba Markstroma.

„Myślę, że dzieje się tutaj coś wyjątkowego”, powiedział Vladar. „Uwielbiam tę grupę. Będąc w szatni z „Markeyem”, naprawdę lubię moich trenerów bramkarzy. To chyba najlepsza rzecz, jaka mogła mi się przytrafić. Oczywiście jestem tutaj bardzo szczęśliwy, więc chciałem tu zostać tak długo, jak będę mógł.”

Wybrany przez Boston w trzeciej rundzie (#75) draftu NHL 2015, Vladar jest 16-8-3 z 2,88 GAA, .902 oszczędnościami i dwoma zamknięciami w 29 meczach (25 startów) z Bruins and Flames. Zagrał dwa mecze Pucharu Stanleya.

Vladar uratował 17 rzutów obronnych Markstroma, gdy Flames przegrali 6-3 z Buffalo Sabres w czwartek.

„Za każdym razem, gdy odbieram telefon, staram się dać z siebie wszystko” – powiedział Vladar. „Kiedy wiem, że nie gram lub kiedy trenujemy, robię wszystko, co w mojej mocy, aby się poprawić, aby pokazać to w meczu i dać naszej drużynie większe szanse na wygraną niż tydzień wcześniej. To jest mój cel. Oczywiście, bądź świetnym kolegą z drużyny, bądź świetnym graczem poza lodem. Wspieram wszystkich graczy, kiedy nie gram i daję z siebie wszystko.

READ  Nie zniechęcaj się Canuckami, ponieważ dom kończy się dużą stratą

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top