Kiedy premiera God Of War Ragnarok?

Bóg wojny Ragnarok Jest promowany od dłuższego czasu i jest oczekiwany prawie jak nadchodząca gra Elden Ring na początku 2022 roku. Po pewnych opóźnieniach spowodowanych pandemią, podobnie jak wiele innych gier w ciągu ostatnich kilku lat, God of War został poddany pewnym zmianom w harmonogramie . Zgodnie z najnowszym zwiastunem PlayStation i podobno przeciekiem, gra może zostać wydana 30 września 2022 roku.

Chociaż te opóźnienia God of War Ragnarok mogą nieco skomplikować grę, gracze mogą zacząć oczekiwać bardziej bezpośredniego harmonogramu gry. Nie trzeba dodawać, że jeśli God of War Ragnarok tym razem pozostanie przy tym samym wydaniu, gracze będą w branży przez rok.


God of War Ragnarok ma ukazać się w 2022 roku

po przeszłości Playstation PokażGod of War Ragnarok został skonfigurowany z kilkoma zupełnie nowymi zdjęciami i niejasną datą premiery, na którą gracze mogą się spodziewać. Chociaż podobno data została ustalona na koniec 2022 roku, zgadywanie dalej będzie wymagało dalszego potwierdzenia od samego Sony.

Ostatnio pojawiły się dowody na to, że God of War Ragnarok może być dostępny we wrześniu 2022 roku. W tweecie z PlayStation Game Size, aukcja została oznaczona przez konto, które odkryło Możliwa data wydania. Według bazy danych PlayStation, pełna premiera będzie miała miejsce 30 września 2022 roku. Jak zwykle może to być jakiś symbol zastępczy.

🚨 Według Playstation Database, God of War Ragnarök nadchodzi 30 września 2022 🟨 Może to tylko miejsce! 🟧 #PS5 # Allah https://t.co/g6y61iYMxC

READ  Cory Barlog mówi, że prywatne studia Sony zapłaciły za gry na PlayStation na PC • Eurogamer.net

Biorąc pod uwagę, że jedynym aspektem ujawnionej daty jest rok 2022, można śmiało powiedzieć, że God of War Ragnarok nie zostanie wydany w pierwszym kwartale. W końcu Horizon Forbidden West i Elden Ring mają stać się bestsellerami tej wiosny.


Jakie platformy będzie nazywać God of War Ragnarok?

Podobnie jak Horizon Forbidden West, God of War Ragnarok będzie dostępny wyłącznie na PlayStation aż do odwołania. Chociaż może to ograniczyć wielu innych graczy, przynajmniej posiadacze PlayStation 4 będą mogli grać razem z posiadaczami PlayStation 5.

Jest prawdopodobne, że w przyszłym roku lub dwóch God of War Ragnarok przeniesie się na platformy PC, podobnie jak God of War w 2018 roku. Ale dopóki Sony nie potwierdzi przejścia na sequel, gracze na PC będą musieli poczekać lub zdobyć PlayStation.


Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top