Kiedy i gdzie Iga Whitech ogląda mecz? 83 1,83 mln Zaczyna się walka o tenis

W pierwszej rundzie konkursu w WTA w Dubaju Żadnego blasku Miała wolną regułę, więc mecz zaczyna się od 1/16 finału. Polski delegat niedawno dotarł do czwartej rundy rozgrywek singlowych Australian Open, a druga runda zmieszała się z Yugosem Kubotem, aby wygrać zawody WTA 500 w Adelajdzie. இகா witek Następnie pominęła start zawodów WTA 500 w Doha, ale teraz wróciła!

Obejrzyj wideo
„Z niecierpliwością czekamy na mecze Igi Wistek z zawodniczkami takimi jak Serena Williams”

Iga Świątek z kolejną szansą na sukces

Misoki Toy (77. WTA) z zawodów WTA W Doha odpadł w 1/8 finału. Japończyk przegrał z Eleną Svitolina 1: 6, 2: 6. Zabawka musiała przejść kwalifikacje, aby awansować do etapu 1/16. W pierwszym meczu pokonał Magdalenę Froch 7: 6, 6: 3. Następnie zmierzył się z moim Shuo Liangiem, który w secie pokonał Mizaki Toy 6: 3, 6: 1, ale 29-latek okazał się „szczęśliwym przegranym” w kluczowych nawiasach. W poprzedniej fazie WTA 500 Dubai Bologna Hercogs wygrała 6: 2, 4: 6, 6: 3.

Iga ąwiątek ujawniła swoje największe marzenie. „Nie dotyczy tenisa”

Iga Świątek Jednak po niedawnym sukcesie solisty w Adelajdzie znalazł się na szczycie rankingów WTA w swojej karierze. Obecnie 19-latek zajmuje 15 miejsce. Rozstawienie numer osiem rozpoczyna się na WTA 1000 w Dubaju. Reprezentacja Polski wygrała ostatnie pięć meczy, nie przegrywając ani jednego seta. Ostatnia porażka Swedka miała miejsce na Australian Open, który był znakomity Simona Halep (3. WTA).

Iga Świątek – Misoki Toy. Gdzie i kiedy odbędzie się spotkanie WTA 1000 w Dubaju? Transmisja telewizyjna, strumień online

Iga Świątek zmierzy się z Misokim Doi w 1/8 finału WTA 1000 w Dubaju we wtorek (9 marca) według czasu polskiego. Obie Tenisiści Do tej pory nie zagrali w żadnej oficjalnej grze. Spotkanie będzie transmitowane na stronie Canal + Sports lub na stronie canalplussport.pl. Dostępne w portalu Live Coverage W aplikacji Sport.pl i Sport.pl LIVE.

READ  Korona wirus. Sąd obniżył czynsz za wynajem lokalu do 6000 zł. Zł miesięcznie

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top