Kate Hudson dzieli się Kurtem Russellem w Dzień Ojca

„Najlepsze włosy w Los Angeles!”

Lionel Hahn/Getty Images, Jesse Grant/Getty Images dla Netflix

Dla kontekstu, Kurt był z matką Kate, Goldie Hawn, od 39 lat. Kate została oddzielona od swojego biologicznego ojca Billa Hudsona i Powiedział Od Kurta w zeszłym roku: „Mam ojczyma, który wkroczył do akcji i odegrał wielką rolę w dzieleniu się tym, co to znaczy mieć w naszym życiu postać godnego zaufania ojca”.

Lee Celano/WireImage dla Hollywood Reporter/Getty Images

„Myślę, że wyobcowanie jest niestety bardzo powszechne. Myślę, że ważne jest, aby ludzie o tym rozmawiali” – dodała.

Tak więc, aby uczcić Dzień Ojca, Kate opublikowała stare zdjęcie jej i Kurta, pisząc w podpisie: „Zabawny, żądny przygód, pełen pasji, zdeterminowany, uczciwy, lojalny, wspaniały tata i najlepsze włosy w LA!”

„Szczęście nam! Kocham cię Ba! Szczęśliwego Dnia Ojca” – dodała.

Ron Galella, Ltd. / Kolekcja Ron Galella przez Getty Images

Goldie następnie wskoczyła w komentarz, mówiąc, że udostępniła post Kurtowi, który nie ma Instagrama: „Kochanie, pokazałaś to mojemu tacie. Oto jego wiadomość”.

Nelson Barnard / Getty Images

„Birdie, moja mama właśnie pokazała mi to zdjęcie, ten idealny prezent na Dzień Ojca. Nigdy wcześniej jej nie widziałem. Wow… jest zabójczynią”.

Stephanie Keenan/Getty Images autorstwa Michaela Kors

„Dużo wody pod mostem… Trudno to zobaczyć, chociaż wydaje się, że cała ta woda w jakiś sposób dostała się do moich oczu” – kontynuował. „Dziękuję za uczynienie mnie najszczęśliwszym tatą na świecie, kochanie. Kocham cię, Ba.”

Barry King / Getty Images

Goldie dodała zdjęcie Kurta na swoim Instagramie, pisząc: „Jak mam wytłumaczyć wdzięczność i miłość, jaką czuję do największego ojca, który dał nam to wszystko w tym życiu?”

READ  Horoskop dzienny: 2 grudnia

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top