Lori Loughlin napisała swoją rolę po skandalu związanym z przyjęciami na studia

BRB poszukuje odpowiedzialności, która wyraźnie nie istnieje.

Lori Loughlin Wraca do świata aktorstwa.

Paul Marotta / Getty Images

Tak, wierz lub nie, Pełen dom aktor pomnoży się jej rola w tym Kiedy serce woła Po jej zaangażowaniu w aferę rekrutacyjną do college’u została uwięziona.

Matt Winkelmayer / Getty Images

Jeśli pamiętacie, aktorka i jej mąż, projektant Mossimo Giannulli, zostali aresztowani w marcu 2019 r. za przekupienie drogi ich córek do USC. Prawie rok później, hmm Przyznanie się do winy Zapłacić pół miliona dolarów, aby zapewnić sobie wstęp Dobra Oliwia i Isabella Rose jako rekrutki wioślarskie – chociaż żadna z nich nigdy nie uprawiała tego sportu.

Boston Globe / Boston Globe przez Getty Images

Para była częścią grupa zamożnych którzy – pod kierownictwem koordynatora Ricka Singera – przekupili sobie drogę do elitarnych uczelni, takich jak UCLA, Stanford i Yale. Jeden z największych oszustw w najnowszej historii, skandal został nazwany Operation Varsity Blues.

To była Laurie Reguła Do dwóch miesięcy więzienia, 150.000 dolarów grzywny i 150 godzin prac społecznych. Rozpoczęła swój wyrok w październiku i odsiedziała około dwa miesiące temu Uwolnij go W grudniu 2020 r.

Boston Globe / Boston Globe przez Getty Images

Laurie jako Abigail Stanton w serii GAC Family – część Kiedy wzywa nadzieja – Byłam pisemny W 2019 roku po sześciu sezonach po jej aresztowaniu. Teraz wrócisz na specjalną część o nazwie Kiedy nadzieja wzywa: Urodziny krajuPremiera 18 grudnia.

Ricardo Hobbs / © Hallmark Channel / The Everett Group

W tym czasie jej rola była w Pełniejszy dom był także małe cięcie, Który to się nie pojawiło W piątym i ostatnim sezonie Pełen dom Rola.

Cóż, wygląda na to, że cała kwestia odpowiedzialności jest krótkotrwała! Jeśli będziesz mnie potrzebował, przez resztę dnia będę w złym humorze <3.

Codzienny kanał Buzz

Bądź na bieżąco z najnowszymi codziennymi postami dzięki codziennemu biuletynowi BuzzFeed!

READ  Charlie Cox mówi, że nie ma go w zwiastunie Spider-Mana

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top