8 maja, 2021

taniec.org.pl

Informacje o Polsce. Wybierz tematy,

Kamil Stoch skomentował decyzję jury o zmniejszeniu zgłoszeń w drugiej serii

Kamil Stoch W konkurencji Klington zajął drugie miejsce po skokach na 138,5 i 134 metry. Wygrał z nim tylko człowiek, który dominował w tym sezonie Pucharu Świata i lider kategorii generalnej, Holver Eckner Granerut.

Obejrzyj wideo
Niemcy czekają prawie 20 lat na sukces w DCS. „Ciężkie czasy przed Hornetem”

Kamil Stoch wyjaśnia zmiany w swoich zakładkach

– Ciekawa rywalizacja, w takich sytuacjach zawsze dzieje się coś ciekawego. Z mojej perspektywy myślę, że się odnalazłem. Nie wiem, jak długo, ale dzisiaj wiele rzeczy poszło nie tak. W większości przypadków znalezienie szczegółów w moich zakładkach zajmuje dużo czasu, byłem w ich pobliżu, ale teraz jest w zasadzie to samo, cieszę się, że byłem zaskoczony – wyjaśnił Camille Stokes w wywiadzie Gra DVB.

Polska goni Norwegię. Klasyfikacja generalna Pucharu Krajów

– To takie trudne, to szczegóły. To centymetry. Przód, tył, góra, dół. Jeszcze trudniej mi to wyjaśnić. Drobne rzeczy, takie jak ta, muszę ciężko pracować przez długi czas. A warunki? Generalnie rówieśnicy nie powinni pomagać, ale dzisiaj, paradoksalnie, udało mi się zmienić te warunki na swoją korzyść – powiedział Stoch.

Kamil StochZbliża się Kamil Stosh! To generalna klasyfikacja mistrzostw świata

Stokes ma zaledwie 112 punktów za Eisenbichlerem

Krótko przed skokami Polaków zmieniono po wojnie długość skoku Pawłowskiego w dal, osiągając 142,5 metra. – W dzisiejszym meczu nie wywarło to dużego wpływu. Wiadomo, że sędziowie muszą reagować na to, co się dzieje. Byli daleko SkokiWięc coś musi się zmienić – zaznaczył Stoch. Zapytano go również o zasłonę dymną w postaci słabych zakładek we wstępie Seria Test. – Zasłona dymna wyszła nieświadomie. Warto skakać świadomie i dobrze, czasem nie mogę znaleźć tego, czego szukam w moich zakładkach, a jest gorzej. Ale teraz skoczył, było dobrze – mówił Kamil Stoch.

READ  Australian Open Round. Znamy decyzję organizatorów! Mecz odbędzie się zgodnie z planem

Wielki Kamil Stoch w Klingonie!  Dwie piękne zakładki.  Granerut nie dotarłWielki Kamil Stoch w Klingonie! Dwie piękne zakładki. Granerut nie dotarł

W kategorii ogólnej Kamil Stokes zmniejszył swoją stratę do wicemistrza, Marcusa Eisenhower – Teraz to 112 punktów. Niedziela, kolejny mecz Jeśli lgną. Od godziny 14.30 przedmowa odbędzie się półtorej godziny wcześniej. Na żywo na Sport.pl.