8 maja, 2021

taniec.org.pl

Informacje o Polsce. Wybierz tematy,

Ojciec Thaddeus Ridge skomentował bałagan z kanadyjską stacją radiową

Odkupiciel poruszył sprawę podczas audycji „Rosmovi Nyokson” w Radiu Marija, a rozmawiając ze słuchaczami o walce „o jedność” z rządem PRL powiedział, że walka jeszcze się nie skończyła. Ustawił się w miejscu opozycji lat 80., a swoich krytyków na miejscu socjalistycznej machiny.

– Cierpienie tylko się powiększa. To przechodzi teraz przez media, zyskuje dobre imię, a ksiądz ze smutkiem przyznał – nawet w Kanadzie, jak ten … system Pinoy Prith … Nie chcę wierzyć! Podeszli do właściciela takiej stacji w Toronto, w której nadawaliśmy od 20 lat, i powiedział: „Zejdź z radia!”.

Nie wspominając o ojcu Rydziku Tomaszu Łukaszu, który z polskiego pochodzenia nie wspomina z nazwiska, że ​​źle mówi o kanadyjskich mediach.

– Kiedy musiałem się tam dostać, powiedział w kanadyjskim radiu, że nadchodzi antysemityzm, homoseksualizm i coś jeszcze.

– Co powiedział o twoim ojcu? Słuchacz był zaskoczony.

– Tak – powiedział smutno Thaddeus Wrightsick. – Kiedy wysiadłem z samolotu w Toronto, ojciec Jacek powiedział do mnie: „Ojcze, kiedy mój ojciec był w samolocie, nadal nie wiedziałem, czy mój ojciec mógłby tutaj odprawić mszę (ks. Wrightsick miał częściowo zakaz ich celebrowania Kanada – wydanie) ”.

“Coś podobnego …” Słuchacz był jeszcze bardziej zaskoczony.

– Tak! Ratownik wyjaśnił jej, że ktoś rzuca takimi potworami. – Ale to jest zorganizowane! Musimy wiedzieć, kłamstwom nie można ufać. Ale jest międzynarodowy.

Dlaczego stacja 1320 CJMR ​​przestała działać?

Dwa miesiące temu kanadyjska stacja 1320 CJMR ​​nadawana raz w tygodniu przez Radio Mariza dla lokalnej społeczności polskiej. Zerwała tę współpracę. Było to wynikiem nacisków ze strony systemu Thomasa Lukaszcza i Pinoya Prithviego, który oskarżył księdza Wrightsicka o szerzenie mowy nienawiści.

READ  Ankieta IPRS dla Onetu: Piece oddala się od rywali

Odkupiciel od dawna nie wspominał o tym publicznie. Miał inne problemy, m.in. z powodu urodzin Radia Marija Kontrole infekcji zostały złamane (Chociaż firmy rządowe udają, że nie) Wydał publiczne oświadczenia, które można by uznać za chroniące pedofilię kościoła.

Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się do Newslettera Onetu, aby otrzymywać od nas najcenniejsze treści.

(sp)