Joshua Bassett mówi, że prawie umarł z powodu niewydolności serca

“[The doctors] Powiedziała mi, że mam 30% szans na przeżycie”.

Jeśli myślisz Joshua Bassett Było trochę cicho, podczas gdy wszystko było? Dramat „Prawo jazdy” To się działo, bo walczył w szpitalu o życie.

Amy Sussman/Getty Images dla Nickelodeon

W przypadku konieczności aktywacji, Olivia Rodrigo Wydali piosenkę w styczniu, fani Natychmiast spekuluj Ta rozdzierająca serce piosenka dotyczyła jej poprzedniego związku z nią HSMTMTS Costar.

Kevin Winter/Getty Images

Co więcej, fani powiązali słowa Olivii o „blond girl” z podobno nową dziewczyną Joshuy, Sabrina Carpenter.

A jeśli w tym czasie korzystałeś z jakiejkolwiek formy mediów społecznościowych, wiesz you Był dramat.

Grupa obrazów La/Disney Channel przez Getty Images

Chociaż wszystkie plotki krążące w tamtym czasie mogą być prawdziwe lub nie, sprawy przybrały szokujący obrót, gdy Joshua został w tajemniczy sposób hospitalizowany w środku tego wszystkiego.

Greg DeGauer/FilmMagic,

W tym czasie Joshua po prostu pokazał fanom, że wraca do zdrowia po dniach „najgorszego bólu” swojego życia i przeszedł operację, aby naprawić problem.

Ale teraz Joshua przekazuje wszystkim dokładnie to, co się stało – i dosłownie prawie umarł.

Jason Mendes / Getty Images

W rozmowie z GQJoshua wyjaśnił, że dwa dni po tym, jak piosenka upadła, „zaczął bardzo chorować i było coraz gorzej”.

„Myślałem, że to zatrucie pokarmowe czy coś. Pogorszyło się, pogorszyło się, pogorszyło się”, kontynuował Joshua, dodając, że w końcu trafił do szpitala z „niewyobrażalnym bólem”.

Jason Mendes / Getty Images

Po przyjeździe lekarze powiedzieli mu, że jest we wstrząsie septycznym i niewydolności serca, co po części przypisali stresowi.

“[The doctors] Powiedział mi, że mam 30% szans na przeżycie. Powiedzieli mi, że jeśli nie dotrę do szpitala w ciągu 12 godzin, to zostanę znaleziona [dead] W moim mieszkaniu – przyznał Joshua.

I pomimo tego, że stres związany z całym dramatem wyraźnie odbił się na zdrowiu Joshuy, ma on tylko miłe słowa dla Olivii i Sabriny.

Jenny Anderson/Getty Images na Elsie Festival

„Ludzie nie wiedzą o czym rozmawiać… prawda jest taka, że ​​próba mówienia o którejkolwiek z tych rzeczy jest jak przegrana sprawa, a ja odmawiam ucztowania na żadnej z tych bzdur, więc tego nie robię” powiedział Joshua.

“[Everyone] Pyta mnie o Sabrinę i Olivię. Dlaczego nie skupimy się na tym, kim są te kobiety? Skupmy się na sztuce, którą tworzą i na tym, jak fajni są, a nie na ich związku z chłopcem” – podsumował Joshua.

Charlie Galley/Getty Images dla Disneya +

Codzienny kanał Buzz

Bądź na bieżąco z najnowszymi codziennymi postami dzięki codziennemu biuletynowi BuzzFeed!

READ  Shilpa Shetty udostępnia swój pierwszy post na Instagramie po tym, jak jej mąż Raj Kundra został aresztowany w sprawie z pornografią: The Tribune India

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top