Johnny Depp Rocks z Jeffem Beckiem w Anglii, gdy proces Amber Heard został przerwany z powodu obrad ławy przysięgłych – termin

Johnny Depp W niedzielę niespodziewanie pojawił się w Sheffield na specjalnym występie obok niego Jeff Beck Kto obecnie koncertuje w Wielkiej Brytanii?

Depp i Beck wystąpili we współpracy z 2020 roku „Isolation”, remake’u piosenki Johna Lennona wydanej w 1970 roku. Para wystąpiła także na okładkach „What’s Going On” Marvina Gaya i „Little Wing” Jimiego Hendrixa. Istnieją spekulacje, że Depp może również dołączyć do Becka podczas kolejnych dwóch przystanków jego trasy w londyńskim Royal Albert Hall 30 i 31 maja.

Fani Deppa wybuchnęli radością w mediach społecznościowych, gdy zobaczyli ponownie podekscytowanych aktorów, a także jego świeżo ufarbowane włosy, które były znacznie jaśniejsze niż te, które nosił podczas swojego wystąpienia na dworze.

Zanim został aktorem, Depp rozpoczął karierę jako muzyk. Założył Supergroup Hollywood Vampires z Alice Cooperem i Joe Perrym w 2015 roku.

Depp ma obecnie przerwę w głośnej sprawie sądowej przeciwko swojej byłej żonie Amber Heard Co dobiega końca podczas obrad jury. Depp pozywa Heard o zniesławienie o 50 milionów dolarów odszkodowania; Jego były partner nadrabia dwa razy tyle. Sprawa telewizyjna trwa od 11 kwietnia, a decyzja ma nastąpić już we wtorek.

Zobacz filmy z występu Deppa i Becka poniżej.

READ  Sami Zayn wygrywa Battle Royale i zdobywa szansę na WWE Universal Championship

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top