Jimmy Kimmel podpisuje 3-letnie przedłużenie programu „Late Night” w ABC

Kimmel podpisuje 3-letnią umowę

Lynn Elber, Associated Press — | Historia: 386099

Jimmy Kimmel świętował swoje 20. urodziny jako gospodarz Late Night w ABC, podpisując trzyletnie przedłużenie umowy Jimmy Kimmel na żywo!

„Po dwóch dekadach w ABC, teraz nie mogę się doczekać trzech lat tego, co nazywają „cichym startem” – zażartował Kimmel we wtorkowym oświadczeniu.

Jego program zadebiutował w styczniu 2003 r., a nowa umowa oznacza, że ​​zostanie z nim do sezonu 2025-26 – dając mu hojne okno na wyciągnięcie komediowej polityki z polityków, którzy są celem ulubionych monologów, i prezydenckiego 2024 wybór.

Wśród nocnych gospodarzy sieci Kimmel i Stephen Colbert z CBS oraz James Corden i Seth Meyers z NBC regularnie popadali w polityczny humor, z Kimmelem w centrum uwagi podczas lat Donalda Trumpa w Białym Domu i poza nim.

Decyzja Kimmela kontrastuje z późnymi zmianami programowymi. Conan O’Brien zakończył swój występ w 2021 r.Corden ogłosił, że w przyszłym roku opuści „The Late Late Show” w poszukiwaniu innych możliwości, a TBS powiedział, że „Full Frontal with Samantha Bee” był Wygasa po siedmiu sezonach.

Poza pracą do późna, Kimmel stał się ostoją jako gospodarz nagród – w tym Oscarów 2017, kiedy próbował się rozjaśnić Najlepsza kombinacja obrazu Doprowadziło to do tego, że gospodarze Warren Beatty i Faye Dunaway błędnie ogłosili La La Land zwycięzcą Moonlight.

READ  5-gwiazdkowy Indiana Jones Harrison Ford doznał kontuzji ramienia podczas prób przed sceną walki fight

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top