Exec Beyond Meat aresztowany za ugryzienie mężczyzny w nos

Beyond Meat zawiesił swojego dyrektora operacyjnego po tym, jak został aresztowany w weekend pod zarzutem ugryzienia mężczyzny w nos podczas kłótni po meczu piłki nożnej w Arkansas.

Policja aresztowała Douga Ramseya, kierownika operacyjnego wegańskiego dostawcy żywności, pod zarzutem „zagrożenia terrorystycznego” i pobicia trzeciego stopnia w sobotę wieczorem. Ramsey został zwolniony następnego dnia z obligacją o wartości 11 000 USD, Według akt sądowych.

Firma nie odpowiedziała na prośby o komentarz w sprawie aresztowania. Wydany później a krótkie oświadczenie Oświadczenie, że Ramsey został „zawieszony ze skutkiem natychmiastowym”.

Fayetteville, Arkansas, stacja informacyjna KNWA, powołując się na raport policyjny, powiedział, że Ramsay Beyond Meat „przebił tylną przednią szybę” Subaru, który uderzył w oponę Bronco. Do wypadku doszło na parkingu w pobliżu stadionu Razorback na Uniwersytecie Arkansas.

Kierowca Subaru powiedział policji, że Ramsey „podszedł do niego i zaczął bić jego ciało”. W wiadomościach podano, że Ramsey również ugryzł kierowcę, „wyrywając mu głowę z nosa”.

Ramsay dołączył do Beyond Meat w grudniu ubiegłego roku, rozpoczynając trzyletnią karierę w Tyson Foods.

Beyond Meat jest liderem na rynku mięsa roślinnego wraz z konkurencyjną firmą Impossible Foods. Była potężną siłą na Wall Street po swojej pierwszej ofercie publicznej w 2019 roku, ale od tego czasu ma trudności z osiągnięciem celów sprzedażowych.

Akcje spadły o ponad 90% w stosunku do szczytu z 2019 roku.

We wtorek cena akcji wynosiła około 16 USD, co jest rekordowo niskim poziomem od czasu debiutu po 25 USD za akcję.

W swoim najnowszym raporcie o wynikach firma przypisała inflację rozczarowujące prognozy sprzedaży i pesymistyczne prognozy. Beyond Meat od dawna twierdzi, że ma nadzieję podnieść cenę na tyle, aby ceny wegańskich ofert były zgodne z produktami pochodzenia zwierzęcego. Ale podczas rozmowy z analitykami na temat zarobków dyrektor generalny Ethan Brown powiedział, że firma jeszcze nie istnieje. Beyond wołowina kosztuje 8,35 USD za funt, w porównaniu z mieloną wołowiną USDA, która kosztuje 4,90 USD.

READ  Ser śmietankowy RIP Liberté: Koniec Szeherezady dla miłośników chleba z Montrealu

„To bardzo trudna propozycja, gdy konsumenci mają bardzo wysoki poziom inflacji, a ich siła nabywcza artykułów spożywczych spada” – powiedział Brown.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top