Jets WR Elijah Moore prosi o handel, Nowy Jork nie planuje go poruszyć: źródła

Samoloty odbiorca Eliasz Mor Poprosił o umowę z Nowego Jorku, ale franczyzodawca nie planował przeniesienia odbiorców z drugiego roku, a osoba zaznajomiona z tą sprawą potwierdziła, że ​​nie był upoważniony do publicznego wypowiadania się sportowiec.

Moore zaliczył w tym sezonie 16 podań na 203 jardy, ale widział, jak jego gole przekroczyły trzy ostatnie mecze. Był celowany siedem, pięć i dziewięć razy odpowiednio w 1., 2. i 3. tygodniu, ale strzelił łącznie osiem goli w tygodniach 4. i 5. W niedzielnym zwycięstwie nad Pakowacze Nie widział żadnych oficjalnych bramek, ponieważ jeden strzał, który poszedł po jego myśli, został odrzucony przez rzut karny.

Moore nie brał udziału w treningu odrzutowym w czwartek, ponieważ otrzymał osobisty dzień od trenera Roberta Saleha.

Rozgrywający Bramy Zach Wilson W czwartek został zapytany, czy Moore wyraził swoją frustrację, że nie otrzymał więcej bramek. Powiedział, że obaj o tym dyskutowali.

„Dużo rozmawialiśmy, powiedział, tylko o rzeczach na boisku, a ja po prostu mu mówię:„ Uwierz mi, zdobędę ci tę piłkę”.

Wilson powiedział również, że zespół po prostu nie rzucał zbyt wiele w ciągu ostatnich kilku tygodni.

„Wiele możliwości nie zostało straconych” – powiedział. „To nie jest coś, czego staram się unikać czy cokolwiek, ponieważ jest świetnym graczem. Przechodzę przez moje postępy. Mówię mu:„ Rozmawiamy, rozmawiamy o sposobach i tym, jak możemy posprzątać wszystko co tydzień. cierpliwość i zaufanie do procesu”.

„Ukończyłem tylko 10 razy w zeszłym tygodniu i wygraliśmy mecz. Więc jest świetny. Kocham go, więc mam nadzieję, że rozumie, że jest wyjątkowy dla naszego zespołu. „

(Zdjęcie: Stephen Ryan/Getty Images)

READ  McLaren odpowiada na uporczywe plotki, że Audi kupuje zespół Formuły 1

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top