Jeff Bezos przepowiada „na zewnątrz” przyszłość ludzkości

Miliarder Jeff Bezos Nie patrz na nas dłużej na Ziemi. Przemawiając w tym tygodniu na Ignatius Forum w Waszyngtonie, Bezos przedstawił swoją wizję tego, dokąd zmierza ludzkość.

Twierdził, że Ziemia może kiedyś stać się miejscem wakacyjnym, tak jak nasze parki narodowe. Wszystkie operacje produkcyjne będą odbywać się w przestrzeni kosmicznej, a pracownicy będą mogli okazjonalnie odwiedzać powierzchnię.

Więcej terminu

Tak, ludzie urodziliby się w kosmosie, a następnie odwiedziliby „Sposób, w jaki odwiedzasz Park Narodowy Yellowstone”.

Podczas dyskusji panelowej Bezos powiedział: Niezależna gazeta donosiła.

„Na przestrzeni wieków w kosmosie narodzi się wielu ludzi i będzie to ich pierwszy dom” – powiedział przedsiębiorca z Amazonii. „Urodzą się w tych koloniach, zamieszkają w tych koloniach, a potem odwiedzą Ziemię w sposób, w jaki zamierzasz odwiedzić, wiesz, Park Narodowy Yellowstone”.

Dodał, że przyszłe pływające miasta są bardziej prawdopodobne niż kolonizacja odległych planet, co jest subtelnym wykopem w przewidywaniach Elona Muska dotyczących Marsa.

Bezos nie wskazał, czy Amazon będzie dostarczał do pływających miast.

Najlepszy termin

rekord dla Ostateczny termin biuletynu. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na Portal społecznościowy FacebookI Świergot, I Instagram.

READ  Tonal zaoferuje lekcje na żywo w stylu peletonu od października

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top