Mustafa Ali publikuje niewybrany krótki artykuł dla „Nowej Ameryki”

Źródło obrazu: Mustafa Ali / Twitter

Mustafa Ali Miał wizję nowej Ameryki… ale jego wizja nie byłaby postrzegana tak, jak pierwotnie zamierzał.

Mustafa Ali opublikował następujące oświadczenie z niecytowanym filmem promocyjnym, w którym zamierzał podzielić się swoją wizją „nowej Ameryki” w swojej wizji. Ali powiedział, że z „powodów, na które nie mam wpływu”, jego wizja nie stanie się rzeczywistością, ale nadal chciał podzielić się tym, co miał na myśli w mediach społecznościowych.

Kilka tygodni temu złożyłem oświadczenie, które niektórzy uważali za kontrowersyjne. Moim zamiarem było wprowadzenie w życie pięknej wizji. Niestety z przyczyn ode mnie niezależnych nie będę w stanie urzeczywistnić tej wizji. „Ale mogę podzielić się z wami tym, co mogło być” – napisał Ali.

Kontrowersyjne stwierdzenie, do którego odnosi się Ali, było jego… Promocja 29 października na odcinku WWE SmackDown Kiedy twierdził, że fani nie mają problemu z dopingowaniem Drew McIntyre, jedynym powodem, dla którego ludzie go wygwizdali, było jego imię.

Sprawdź poniżej promo Mustafy Ali „Nowa Ameryka”:

Czytaj więcej: Mustafa Ali: Powiedziano mi, że wygrałem pieniądze w banku 2019, plan zmienił się tuż przed meczem

READ  Seria HBO The Last of Us: Pierwsze zdjęcie Joela ujawnione przez Pedro Pascala i Bellę Ramsay Ellie

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top